x-kom hosting

Inne wyszukiwarki niż Google.

fafa16
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich. 
 

Każdego dnia, kazdy z nas wyszukuje informacje przez wyszukiwarkę Google. 
Ktoś bardziej wyrafinowany napisze, że korzysta z Bing ale przyznam szczerze, że nie różni się wiele wynikami tymi od Google wyszukiwarki. 
Nie mam nic do funkcjonalności tej wyszukiwarki, wręcz przeciwnie - nie ma ona sobie równych przezcież Google to korporacja która już dzisiaj wtyka nosa w każdą dziedzinę naszego życia. (strach pomyśleć co będzie w przyszłości ale to dłuższy temat). Mam tylko wrażenie, że Google nie trafia 100% we wszysytko co ja chciałbym znaleźć a raczej podrzuca mi to co chce żebym znalazł.

Mam wrażenie, że internet, który od zawsze był okrzyknięty oazą wolności, zawęźa sie coraz bardziej i bardziej przez monopolistyczne korporacje typu Google, Apple, Facebook.

(nie będe tutaj zagłębiał myśli za bardzo bo mnie wyśmiejecie). 


Tutaj chciałbym was zapytać: czy znacie jakieś wyszukiwarki mniej znane?

Youki
komentarz
komentarz
6 godzin temu, fafa16 napisał:

czy znacie jakieś wyszukiwarki mniej znane?

DuckDuckGo ;)

  • 2 miesiące później...
blenda
komentarz
komentarz

Z pewnością alternatywne wyszukiwarki są w Korei Północnej, Chinach i Rosji. Putin nawet ogłosił, że swoim rodakom wyciągnie wtyczkę od światowego Internetu. Podobne plany miał nasz słynny minister obrony, ale chwilowo to jemu wyciągnęli wtyczkę. 

-------------------------------------------------------

New Project Łódź - usługi link building, marketing szeptany

Besesumber
komentarz
komentarz

Google ma też zaawansowaną wyszukiwarkę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.