x-kom hosting

Słaby zasięg wifi w domu

redoMR
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry, sytuacja prezentuje się następująco, ostatnio zmieniłem internet na mobilny z t-mobile, dostaje się tam router i po prostu się go aktywuje. W domu wygląda to tak, ja mieszkam w jednej części i mam ten router podłączony do komputera kablem, bo inaczej się nie połączę, no i u mnie z zasięgiem jest wszystko okej. Problem pojawia się w drugiej części domu, tam sobie mieszka inna rodzinka i oni łączą się tylko przez wifi, i do laptopa, i do urządzeń przenośnych, ale u nich zasięg strasznie słabnie, a prawie, że w ogóle nie dziala. I mam pytanie, czy jest jakieś rozwiązanie na to, nie wiem, np. mogę wziąć od tmobila drugi router, żeby mieli oni osobny, albo jakąś antene wzmacniającą sygnał wifi, albo czy coś w ustawieniach routera można zmienić. Prosiłbym o pomoc, jeszcze jutro idę do biura tmobile spytać czy oni wiedzą co z tym zrobić, ale jak się nie dowiem to może tutaj ktos pomoże.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zacznij od podania jaki masz router.

Zacznij od podania jaki masz router.

redoMR
komentarz
komentarz
6 godzin temu, MasterYoghourt napisał:

Zacznij od podania jaki masz router.

Zacznij od podania jaki masz router.

Temat do zamknięcia, dzisiaj kupiłem extender i na razie problem został rozwiązany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.