x-kom hosting

Win 7 64bit nie może zainstalować aktualizacji NVIDIA - Display - 10272017 120000 AM - 23.21.13.8813

NoTV
utworzono
utworzono

Od jakiegoś czasu gdy zamykam komputer, zawsze pojawia się 1 aktualizacja. Ale gdy powtórzyło się to kilka razy, zajrzałem do panelu sterowania/Windows Update jaka się tak powtarza, po czym znalazłem po jej nazwie, skąd można ją pobrać żeby zainstalować ręcznie. Jej nazwa: NVIDIA - Display - 10/27/2017 12:00:00 AM - 23.21.13.8813 rozmiar 401MB Znalazłem ją na drugiej stronie https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=NVIDIA%20%E2%80%93%20Display%20%E2%80%93%2010%2F27%2F2017 , pobrałem i rozpakowałem, znalazłem plik setup.exe, uruchomiłem go i po krótkim czasie otrzymałem komunikat: „Sterownik graficzny NVIDIA Wersja 388.13. Sprawdzanie systemu: Program instalacyjny NVIDIA nie może kontynuować pracy. Ten sterownik graficzny nie mógł znaleźć zgodnego sprzętu graficznego”.

1.    Dlaczego ta aktualizacja nie może się zainstalować, jeśli mam zarówno monitor (Samsung 204B) jak i kartę graficzną (NVIDIA GeForce GT 430)? Oba sprawne.

2.    Może ten sterownik jest przeznaczony tylko do pewnego rodzaju urządzeń graficznych (kart graficznych i/lub monitorów), a ponieważ ja mam inne, więc nie może się zainstalować?

3.    Jeśli ewentualnie tak jest, to jak usunąć tę aktualizację, żeby się ciągle nie powtarzała?

NoTV
komentarz
komentarz

Już po problemie. Ściągnąłem ze strony nVIDI najnowszy (z 8I’18) sterownik do mojej karty: 390.65-desktop-win8-win7-64bit-international-whql.exe - 388,28MB, zainstalowałem go i wydawało się że potem aktualizacja od razu weszła. Ale niestety, to weszły jakieś 2 inne dla monitora, a po kolejnym włączeniu komputera system jeszcze kilka razy podjął próby instalacji tej aktualizacji. Jednak po nich zweryfikował, że zainstalowane oprogramowanie nVIDIA jest nowsze (z 8I’18) od tego które się nie może zainstalować (z 27X’17), więc ta instalacja nie ma sensu. I mimo, że ostatni komunikat dot. instalacji tej aktualizacji to: „Aktualizacja zakończona niepowodzeniem”, to system już nie próbuje tego więcej robić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.