x-kom hosting

Czas renderu

Ciamajda22
utworzono
utworzono

Cześć chciałbym się dowiedzieć jakie minimalne podzespoły itp muszę mieć żeby obrabiac filmiki na 720p 60fps filmiki nie będą trwać dłużej niż 20 min i jaki będzie przybliżony czas renderowania? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Chcesz streamować, czy konwertować filmiki na inną jakość, czy nagrywać filmiki z pulpitu/kamerki ?

Ciamajda22
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, MasterYoghourt napisał:

Chcesz streamować, czy konwertować filmiki na inną jakość, czy nagrywać filmiki z pulpitu/kamerki ?

Chce wstawiać na yt 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ale wpierw musisz nagrać, prawda ?

 

 

Ciamajda22
komentarz
komentarz

No tak ale nie wiem czy mój komputer da rade

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zrób test i się przekonaj. Podaj także konfigurację kompa.

Ciamajda22
komentarz
komentarz

Ale ja chce nagrywać z gopro

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Czyli, chcesz nagrywać kamerką, następnie obrobić film na kompie i wrzucić na youtube ?

szubi8
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Ciamajda22 napisał:

Ale ja chce nagrywać z gopro

jesli chcesz nagrywac z go pro, i chcesz miec dobra jakosc dzwieku, powinienes miec osobny mikrofon oraz osobna kamerke, i wtedy przy np uzyciu Adobre Premiere Pro (do czego tez musisz miec licencje), bedziesz mogl zlozyc sobie filmik. Osobiscie, nie polecam, lepiej korzystac np z OBSa i kamerki od razu, i w taki sposob nagrywac. Nagrywanie zajmie roznie, zaleznie od tego ile contentu bedziesz chcial sobie skompilowac, nikt Ci nie powie ile to minut zajmie, bo to wszystko zalezy od ciebie ile elementow w filmie umiescisz. 
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.