x-kom hosting

Nieobsługiwany sprzęt Windows 8.1 pro

Vandal✓
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem , otóż od zainstalowania windowsa wyskakuje mi okienko z napisem Nieobslugiwany sprzęt i gdy gram to minimalizuje mi gre lub program i wkurza mnie , więc stwierdziłem , że dodam temat. Jak to wyłączyć? ~Intel pentium G4600

asd.png

Youki
komentarz
komentarz
Vandal✓
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Youki napisał:

Ok , a po tym mogę normalnie instalować aktualizacje ? Nic się nie zepsuje ? 

Youki
komentarz
komentarz

Możesz.

 

Vandal✓
komentarz
komentarz
Dnia 4.01.2018 o 15:49, Youki napisał:

No dobrze, ale 

Windows 8.1 x86 has NOT been tested at all yet, but should also work fine. Do not install wufuc on Windows 8.1 for now, serious issues have been encountered. If you installed it on Windows 8.1, I recommend you uninstall it immediately. If the uninstaller is not working, follow these instructions to remove it manually.

Tak tam pisze możesz mi inaczej pomóc? 

Youki
komentarz
komentarz

Musisz szukać jakiegoś fixa podobnego, albo zainstalować Windows 10.

 

Vandal✓
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 7.01.2018 o 17:18, Youki napisał:

Musisz szukać jakiegoś fixa podobnego, albo zainstalować Windows 10.

 

Można uaktualnić wimdowsa 10 z 8.1 ? Jak tak to jak, bo jak już pobralem 10 ze strony Microsoftu to po pobieraniu wyskakuje mi błąd, w sensie po zakończeniu pobierania. 

Edit: Już nie potrzebne. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.