x-kom hosting

Aktualizacja windows 10 zawiesza się

Melo0702
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka. Zrobiłem aktualizacje systemu win 10 bo przeciagalem ze zrobieniem jej i trwala 2-3h, ale jak juz sie zrobilq to chcialem wlaczyc komputer. No spoko wlacza sie tak jak zawsze troche dlugo ale coz. I po tej aktualizacji komputer zaczal sie zacinac jak tylko myszka kliknalem. Wiec nic nie moflem zrobic. Wlaczylysie automatycznie po jakims czasie programy czyli tylko steam. Udalo mi sie wlaczyc menedżer zadan i pokazuje mi na nim dysk 100% pqmiec 16% reszta po zero. A przed chwila wszystko zniklo. Nawet nazwy ikon i te procenty w menedżer zadan. Nie moge aie polaczyc z internetem bo nie reaguje i wylaczacy recznie tylko musze przycisk przytrzymać. Jak klikne myszka to sie tnke i nic nie chce zrobil. Pozostawil wlaczony menedżer zadan i nic nie ruszam. Komputera nir mam zasmieconego bo robilem format z pol roku temu i mam tylko 2 gry, steam i przegladarke i nic do wczorqj. Potem ta aktualizacja wszystko popsula. Jeszcze przed swietami nw czm ale komputer sam mi lola wykasowal, ale to zeby kompiter dzialal jest wazniejsze od lola. Nic nie ruszam i czekam na pomoc bo juz nw co mak robic. pomóżcie prosze!!! Sorki ze zdjecia telefonem, ale nic nie moge zrobix z komputerem a i nigdzie nie ma napisów. Włączyłem moj konpter i sa wszystkie dokument ale nie sa podpisane

IMG_20180103_190415.jpg

IMG_20180103_192623.jpg

IMG_20180103_193012.jpg

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jak zostawisz komputer samemu sobie na godzinę może dwie, to jesteś w stanie odzyskać w jakimś topniu jego użytkowalność, aby zainstalować aplikację jak crystal disk/ HD tune?

Jak wygląda zakładka wydajność po kliknięciu na dysk po kilku minutach pracy?

Musisz też wziąć pod uwagę, że mógł wystąpić problem podczas aktualizacji przez co będziesz musiał wykonać format

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.