x-kom hosting

Internet operatorzy/dostępnośc

Desuu
utworzono
utworzono

Witam.Posiadam internet od neostrady (orange) od roku 2005,maksymalna prędkość jaką mogę wyciągnąć to tzw "do 20mb" i tak jest maks 15 .Problem jest taki ,że taka nie wystarcza mi na komfortowe używanie internetu,dlatego planuję zmienić operatora. Problemem jest to,że nie wiem czy jest w mojej okolicy coś lepszego.Sprawdzam po stronach operatorów,które są w okolicy i nic lepszego nie mogę wyszukać,czy ktoś zna jakieś wyszukiwarki albo jakiś pomysł co bym mógł jeszcze zrobić?Zamierzam jeszcze pochodzić po salonach operatorów może zaproponują mi jaką alternatywę albo inne oferty niż podają ich strony.Mieszkam w okolicy Mielca (Podkarpackie/Mielec/Malinie).

politolog
komentarz
komentarz

Jeżeli mieszkasz na wsi w okolicach Mielca , pozostaje ci szukać internetu radiowego lub mobilnego z limitami . 

Desuu
komentarz
komentarz

z tego co słyszałem to dalszej części wioski mają internet po światłowodzie z multimedii,radiowy z tego co znalazłem w sieci ,to prędkości były mniejsze niż mam obecną,mobilne,wątpię ,czy jakakolwiek oferta będzie mnie w stanie zadowolić ;/

politolog
komentarz
komentarz

Przejdz się więc do Biura Multimedii i zapytaj czy w twoim miejscu zamieszkania mają infrastrukturę , żeby cię podłączyć .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.