x-kom hosting

Awaria Windows 10 problem z włączeniem niektórych opcji

Rockard
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio borykam się z problemem w Windows 10. Problem polega na tym, że jeśli chcę włączyć ustawienia, pojawia się to okienko itd. i po jakimś czasie ładowania, po prostu się wyłącza. Problem występuje również, gdy chcę włączyć opcje właściwości, na jakimś pliku po prostu nic się nie odpala, natomiast opcja ta działa tylko na Mój komputer. Próbowałem skanowania systemu poprzez komendę w wierszu poleceń,(oczywiście wiersz poleceń otwarty jako administrator) sfc /scannow ale wszystko zatrzymuje się przy 31% i wyskakuje komunikat "Windows Resource Protection could not perform the requested operation". Bardzo prosiłbym o szybkie rozwiązanie problemu, z góry dziękuję.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Twoje konto, na które się logujesz ma prawa administratora ?

Rockard
komentarz
komentarz

a jak to sprawdzic ? 

1 minutę temu, Rockard napisał:

a jak to sprawdzic ? 

Juz nie wazne sprawdzilem i tak mam administratora

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Przeskanuj sobie kompa w poszukiwaniu wirusów.

Rockard
komentarz
komentarz

a czym dokladnie 

przeskanowalem avastem adw cleanerem i ccleanerem i cos tam znalazlo usunalem to ale nie dziala dodam jeszcze ze nie moge normalnie usuwac plikow z dysku c klikajac po prostu prawym i klikajac usun wowczas nic sie po prostu nie dzieje 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Napisz jaki masz komputer, jaka konfiguracja. Jaki miałeś wcześniej system i czy także były problemy.

Rockard
komentarz
komentarz

Procesor: AMD A10-7870K 

Karta graficzna: Radeon r7 370 2gb

Ram: 8gb ddr3

wczesniej byly problemy z zasilaczem i plyta glowna dalem komputer do serwisu i dziala byly rowniez problemy z dyskiem zostal on wymieniony na ssd od poczatku mialem Windowsa 10 komputer zostal zakupiony w tamtym roku jakos w listopadzie 

Pliki jednak usuwaja sie ale nie usuwaja sie tylko te ktore sa opatrzone prawami administratora

A wlasnie przypomnialo mi sie ze kiedys mialem wirusa COM SURROGATE ktory powodowal bledy w systemie nie moglem otwierac np muzyki itd jednak usunalem go i po jego usunieciu dzialalo wszystko dobrze pozniej natomiast zaczelo sie dzialac to co opisalem

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Moim zdaniem czysta reinstalka, najlepiej żeby na dysku nie pozostało nic. Zanim to zrobisz możesz przeskanować dysk w poszukiwaniu błędów programem HD Tune.

Rockard
komentarz
komentarz

Naprawilem problem aktualizujac system Windows 10 Update Assistant ale dzieki ci wielkie Master za pomoc temat do zamkniecia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.