x-kom hosting

Kto jest kto? o.O

Luki skajpłotek
utworzono
utworzono

No dobra pisze ten temat bo niemam zamiaru juz sie na PW tłuc, tłumaczyć i z kims kompetentnym wole pogadac :P

A wiec moje pytanie brzmi

Jak mam niby rozpoznać moda na tym forum? Czy nie sądzicie ze wszyscy powinni być jakos odznaczeni?

Widze są modzi na zielono admini na czerwono.. itp.. i jest spox ale jak mi jakiś kolo pisze jakieś rzeczy dziwne na PW ja patrze w profil a tam nic, zwykły user na to wychodzi a on do mnie ze jest modem no niby jest bo po paru PW już pokazał ze tam gdzieś jest na stronie pod tematem jego nick napisany ale ja kurcze nie bede po całym forum latał i szukał kto jest kim -.- a moze ja tez jestem modem i o tym niewiem co? o.O

Myśle ze to chyba powinno być jakos wyraźnie zaznaczone albo przynajmniej zeby miał jakiś podpis pod nickiem, no byle co

To taka moja skromna uwaga

Noi jeszcze moje pytanie czy to tak przejściowo bo niewiem.. nie została grupa dodana nowa cyz coś czy mozę nie zamierzacie nic z tym robić ?

ciaciama
komentarz
komentarz
ale jak mi jakiś kolo pisze jakieś rzeczy dziwne na PW ja patrze w profil a tam nic

Nie jakis kolo tylko sam sie pytales kto to jest byku...

A byku ma prawo do edytowania postów i jest wyraznie napisane ze Webmastering jest prowadzony przez: luq, bizon11, grucha, byku

NowakoV
komentarz
komentarz

Admini:

bizon11, GoBi, necik

JA:

puciek

Modzi:

dar55, falcon1984, luq, mcickx, nitro07, vocativus

HD:

abramuz, Apex, NowakoV, sean, sniper45, szczepan522, Trinitrotoluen

+kilka osób takich jak np. piku, Ambas czy bizon, które mają prawa moderatorskie w tylko jednym temacie, na którym naprawdę dobrze się znają.

byku
komentarz
komentarz
A byku ma prawo do edytowania postów i jest wyraznie napisane ze Webmastering jest prowadzony przez: luq, bizon11, grucha, byku
Nie tylko do edytowania postów. ;)

Podałem Ci miejsce, gdzie są wypisani wszyscy modzi, więc do czego masz zastrzeżenia? Jestem od dwóch miesięcy na okresie próbnym, więc i rangi na razie nie mam.

Wszyscy użytkownicy z uprawnieniami moderatorskimi są tu:

http://www.forumpc.pl/index.php?act=Stats&CODE=leaders

ciaciama
komentarz
komentarz
+kilka osób takich jak np. piku, Ambas czy bizon, które mają prawa moderatorskie w tylko jednym temacie, na którym naprawdę dobrze się znają.

bizon am ograniczone prawa xD

Nie tylko do edytowania postów. ;)

Przedstawilem w skrocie :)

Zarov
komentarz
komentarz

Hmm, myślę że można by utworzyć grupę dla takich osób. Już nie mówię o randze i kolorze ale o samej grupie.

ciaciama
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najlepszy by był kolorek dla takich osob ;)

naekana
komentarz
komentarz

Dla takich osób nie ma sensu tworzyć osobnej grupy, jako że są to pretendenci do rangi moderator (przeważnie na okresie próbnym). Poza tym koty kochane skąd wziąść kolorek jak już wszystkie wyczerpane? ;)

NowakoV
komentarz
komentarz

Skoro to pretendenci na modów to może jasny zielony? Hm?

bizon11
komentarz
komentarz

bizon ma pełne prawa moderatorskie :D Żeby była jasność...

Zobaczymy co da się zrobić... Ale moim zdaniem nie potrzebna jest dodatkowa ranga...

Można ew. ich przerzucić do moderatorów ale to już wewnętrzne ustalenia ;]

GoBi
komentarz
komentarz

ewentualnie można dać takim osobą kolorek zielony ale bardziej wyblaklny zielony zeby sie odznaczali. Bo teraz takie osoby są porozrzucani po HD i przyjacielach.

vocativus
komentarz
komentarz
Modzi:

dar55, falcon1984, luq, mcickx, nitro07, vocativus

ja i Dar mamy globala więc Luki nie zdziw się jak będziemy się panoszyć tu i tam :D

Kamix
komentarz
komentarz
ja i Dar mamy globala więc Luki nie zdziw się jak będziemy się panoszyć tu i tam biggrin.gif

Poukrywaliście te grupy i ja tu nic nie widzę.

BTW: Szczególnie w SB straszyć banami :P

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

hmmm wiecie co wam powiem.. o.O jestem bardzo mile zaskoczony :D zapodałem temat i widze nawet dosć ludzi widzi tez problem i gada o tym i coś sie dzieje, widac chcą coś zmienić, więc jak na prawde coś z tego wyjdzie to tylko pogratulować i podziekowac :) ^^

ja dalej jestem za tym aby zrobić jakąś grupe zauważalną dla takich osób ^^ :D

i np. taki byku czy kto inny pewnie też by sie nie obraził :) bo to chyba nawet lepiej nie ;>?

Gość
komentarz
komentarz

byku ma już admina więc chyba teraz zauważysz go. A tak pozatym z modów to myślałem że każdy ma globala a to tylko vocativus ze sraluchem i dar55 z córeczką się załapali ^^

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

nop to już jakas inf. ale co z tymi co są modami a nie mają znaczka żadnego ;>? ktoś coś zrobił czy za wczasu pochwaliłem :>?

snip91
komentarz
komentarz

Byku awansował na moda, grucha stracił moda. Piku jak widać też awansował. Chyba już wszystko jasne ;)

vocativus
komentarz
komentarz

Apex również stracił uprawnienia do moderacji

naekana
komentarz
komentarz
byku ma już admina więc chyba teraz zauważysz go. A tak pozatym z modów to myślałem że każdy ma globala a to tylko vocativus ze sraluchem i dar55 z córeczką się załapali ^^

Sprostowanie:

Byku został przydzielony do grupy "moderator", a nie "admin". W grupie "moderatorzy globalni" jest dar55, Vocativus, Jr Admini i Admini. Rangiści z tej grupy mają uprawnienia do moderacji całego forum, pozostali modzi przypisani są do poszczególnych działów. Temat uważam za rozwiązany i go zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.