x-kom hosting

Tablet do 1000zł

punx
utworzono
utworzono

Witajcie,

Pomogliście mi już nie raz i mam nadzieję, że będzie tak i tym razem.

Poszukuję tableta w kwocie do 1000zł. Wymagania: lte z łącznością poza miastem, 2-3GB ramu, minimum 16GB pamięci wewnętrznej i ekran 8". Ewentualnie rozpatrzę coś bez lte. Dopiero jestem w fazie testów z jakością i zasięgiem lte w mojej okolicy. 

Najlepiej gdyby to było coś innego niż Samsung, mile widziany Huawei, Xiaomi i inne wschodzące gwiazdy :)

Pozdrawiam.

punx
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc cały czas zastanawiam się nad tym tabletem ale wersją LTE :)

vasil88
komentarz
komentarz

Może Samsung Tab? 

  • 2 tygodnie później...
Badger20k
komentarz
komentarz

A jesteś w stanie dołożyć 200zł? Ja pozbyłem się starego tabletu nvidia shield i kupiłem Huawei Mediapada M3, z ekranem 8 cali. Jednak te 4gb ramu robi robotę. Tablet działa genialnie, nigdy się nie zacina, nie chrupie :) ja głównie na nim gram, czytam, oglądam netflixa.

 

O ten: https://www.x-kom.pl/p/362523-tablet-8-huawei-mediapad-m3-8-wifi-kirin950-4gb-32gb-60-srebrny.html

pawcio78
komentarz
komentarz

Samsung galaxy tab s SM-T805. Mam i jest dobry. 8 rdzeni, 3GB ram, 16 GB pamięci, port podczerwieni, super amoled, czytnik linii papilarnych, lte i wiele innych.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.