x-kom hosting

Co lepsze??

grzpru
utworzono
utworzono

Chcę kupić Athlona 64x2 3600+. I mam w związku z tym pytanie, czy opłaci się dołożyć 80zł i kupić Athlona 64x2 3800+?? Prosiłbym o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym dołożył, bo x2 3800 ma 2x 512kb L2 a 3600 2x 256kb :)

grzpru
komentarz
komentarz

A jest wyraźna różnica pomiędzy jednym a drugim??

grzpru
komentarz
komentarz

Tyle, że podkręcanie to dla mnie czarna magia:)

Gość
komentarz
komentarz

Jakies poł roku temu tez tak mówiłem :) Nauczysz sie, to nic trudnego :) A pozatym nowe chłodzenie to nie tylko o/c, ale też cisza :)

Jak bedziesz na niego kupował chlodznie, to chyba najlepszy bedzie TEN

grzpru
komentarz
komentarz

Chyba kupię Athlona 64x2 3600+ BOX i za zaoszczędzone pieniądze dołoże RAM z 512MB do 1GB

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A ja radzę kupić 3800+. Też można podkręcić, a w 3600+ tej brakującej pamięci L2 nie odblokujesz. Ta pamięć jest szczególnie ważna np. w grach...

Gość
komentarz
komentarz

widziales ten link ktory podalem? Te roznice sa tak male ze ich sie nie da zauważyc (2pkt róznicy w 3dmarku 06)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ta, wzoruj się na 3DMarkach to daleko zajedziesz ^^ Jakoś taki Radeon X1650 Pro wyprzedza tam GFa 7600 GT, a w prawie wszystkich grach jest wolniejszy.

Zresztą, jak już musisz opierać się na 3DMarkach, to patrz na 2001, który sprawdza szybkość praktycznie całego kompa... Nowsze koncentrują się na karcie graficznej. A przecież ta w testach jest taka sama...

Popatrz sobie np. na wykres Half-Life 2 na stronie, którą sam podałeś. I np. na ostatni wykres na tej stronie.

Konkluzja - jak się jest graczem, to brać 3800+. Jak nie, 3600+ wystarczy (ale w takim razie nie widzę najmniejszego sensu w podkręcaniu, bo po co, do filmów i neta?).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.