x-kom hosting

Nintendo DS Lite czy PSP ?

michalw45
utworzono
utworzono

Witam

Zlozylem kompa i mi troche kasy zostalo i chcialbym kupic jakoms konsole typu "hendheld" tylko ktora wybrac?

Nintendo to nowe Lite czy PSP?

poZDro

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

oczywisce ze psp !... poniewaz:

1.sam mam i jestem zadowolony

2.Na psp jak przerobisz konsole to bedziesz mogl sciągać gry

3.na psp mozesz robic tak jakby oc czyli podkrecac procesor

natomiast nie polecam Nintendo

// Chyba wystarczająco długo jesteś na forum, żeby znać nasze zdanie nt. piractwa?

// warn+10% za namawianie innych userów forum do łamania prawa.

// pozdrawiam

// NowakoV

Foq66
komentarz
komentarz

Oczywiscie ze PSP

dem
komentarz
komentarz

Ja też głos na psp głównie przez większą popularnośc. Osobiście też posiadam i polecam:)

Gość
komentarz
komentarz

ale zalezy jakie psp.Bo sa psp fat i psp slim.Ja polecam Psp slim.

jascha_violin
komentarz
komentarz

Nawet się nie zastanawiaj tylko bierz PSP!

Kolega wspomniał o slim i fat - miałem obie i owszem lepsza technicznie jest slim, jeśli jednak będziesz miał okazję taniutko kupić fat (poprzednią) to bierz w ciemno - w praktyce nie czuć różnicy.

Nie ma porównania do Nintendo!

Polecam!

Miłego grania!

swiatek94
komentarz
komentarz

to zależy jeszcze co lubisz bo jak np lubisz Pokemon :P czy te inne podobne gry to bierz DS a jeśli lubisz gry lepsze graficznie typu Kilzone to śmiało możesz brać PSP

  • 2 tygodnie później...
ivann2
komentarz
komentarz

mam PSP i są na ta konsole dobre gry np. TOCA race driver 3, The Gogfather(Ojciec chrzestny), wspomniany wcześniej killzone liberation itp. Szkoda tylko że nie bedzie na PSP fify street 3 ;(. PSP jest wygodniejsze od nintendo i według mnie ładniejsze

kwachu1992
komentarz
komentarz

Również polecałbym Ci PSP, miałem okazję grać na niej kiedyś w tekkena 5 - cudo.

Popek
komentarz
komentarz

Wg mnie bardziej opłaca się kupić PSP, mój kolega mówił że widział w akcji i grał na nim, nie mógł sie nachwalić :P

Kamix
komentarz
komentarz

Mój kumpel ma obie ;)

I DS'a przy PSP to lepiej nie stawiać.

Nie zastanawiaj się i bierz PSP.

Kamzilla
komentarz
komentarz

Jak lubisz starsze gierki mario itp. to DS

A jak nowse, lepsza grafika itp. to PSP

Uwaga na karty ! Tylko SanDisk bo SOny to podróby !

  • 1 miesiąc później...
ptasior360
komentarz
komentarz

Jak lubisz konsole na którą jest mało gier i raczej więcej nie będzie to kup psp, jeśli wolisz mieć setki nowych z gorszą grafiką (ale przecież nie grafika najważniejsza) to kup ds-a

PnkLea
komentarz
komentarz

Ale przecież na PSP jest dużo emulatorów dzięki których będzie mógł pograć np. w Mario.

Ja Ci polecam PSP. Też własnie nie przymierzam do kupna.

PSP GÓRĄ

Neoman
komentarz
komentarz

Zdecydowanie PSP. Nie będziesz żałował wydanych pieniążków. Granie w GTA czy God of War w szkole - bezcenne :)

miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

  • 4 tygodnie później...
ptasior360
komentarz
komentarz

Psp jest dobrym sprzętem, filmy, muzyka, gry itp. Ale jako konsola to słabiutko, na palcach u jednej reki mógłbym wyliczyć dobre i bardzo dobre gry na psp

Neoman
komentarz
komentarz
Pff.. marny przyklad. Pamietam jak wzialem do szkoly PSP i w klasie gralem w gta liberty city stories a potem jakis filmik sobie ogladalem. Jak wstalem to bylo nademna.. 6 osob? Moze troche sie zmienilo przez te pare miesiecy ale nadal uwazam ze to przegiecie..

Aaa, jak tak to przepraszam. "Nie kupię PSP bo przyciąga uwagę kolegów z klasy, dlatego jest bee". Spoko :lol2:

Psp jest dobrym sprzętem, filmy, muzyka, gry itp. Ale jako konsola to słabiutko, na palcach u jednej reki mógłbym wyliczyć dobre i bardzo dobre gry na psp

Może nie znasz wszystkich tytułów, które wyszły na PSP. Do tego, jak już ktoś wspomniał, dochodzą emulatory. Kto Ci zabroni zagrać w jakiegoś Finala czy Silent Hilla z PSX?

Hammer
komentarz
komentarz

Zdecydowanie PSP, niezawodne, trwałe(tyle razy mi spadało i działa dalej), dużo możliwości dzięki aplikacjom hombrew, bardziej rozbudowane gry niż na DSa. Dużo dodatków, np. GPS

Duban
komentarz
komentarz

Tak jak poprzednicy PSP!

Sam mam i sobięchwalę :P

Jest dużo fajnych gierek, GOWa można przechodzić parę razy :] NFS też.

W GTA można se pograć na 2os. (tak jak ja np. w klasie na lekcji z kumplem :P )

Przerobione PSP Jest bardzo fajne dzięki tzw. homebrew.

Polecam CI parę stronek:

- PSPoland

- PSP-team

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.