x-kom hosting

Puszczacie fajerwerki na Sylwestra

Karmils
utworzono
utworzono

Jeśli tak to jakie i za ile? 

Besesumber
komentarz
komentarz

50 - 100 zł nie więcej

DiMateo
komentarz
komentarz

Nie, szkoda hajsu

piku
komentarz
komentarz

Lepiej się napić za te banknoty. Tyle że potem po pijaku jakieś petardy by się popuszczało :E 

  • Super 1
Jan
komentarz
komentarz

Ja kupuje jak najgłośniejsze, idę pod schronisko dla psów i zaczynam koncert.

Często słychać głośne szczekanie i piski. Nie wiem czemu...

Pozdrawiam

DiMateo
komentarz
komentarz
18 godzin temu, Jan napisał:

Ja kupuje jak najgłośniejsze, idę pod schronisko dla psów i zaczynam koncert.

Często słychać głośne szczekanie i piski. Nie wiem czemu...

Pozdrawiam

Marne prowo

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
539
komentarz
komentarz

https://noizz.pl/spoleczenstwo/neapol-kim-koreanczyk-to-najgrozniejsza-petarda-na-swiecie/vpz39fp

 

Widać fiu bziu w głowie to nie tylko domena naszego społeczeństwa, choć czytając takie newsy smuci mnie to ,ze taki jeden z drugim idiota może wyrządzić komuś zupełnie niewinnemu krzywdę. Rozwiązaniem dość odważnym, ale kto wie moze atrakcyjnym medialnie byłoby zorganizowanie specjalnej przestrzeni(np pusty stadion) gdzie żądni wybuchowych atrakcji "gieroje" mogliby do woli obrzucać siebie  wzajemnie tymi wynalazkami. Za szybami pancernymi  siedziałaby widownia i jury oceniając, który idiota którego wysadził na tamten świat bardziej spektakularnie. Transmisje tego cudu chętnie bym wykupił w celu poszerzenia sobie światopoglądu dotyczącego granicy ludzkiego idiotyzmu.

 

No i po sylwestrze :)

taak więc liczę na to ,ze arsenały wystrzelane, choć to tylko takie puste życzenie bo tradycją nadejścia nowego roku jak co roku jest to, iż fani wybuchów i pirotechnicznych pierdnięć, gwizdów, świzdów itp raczą otoczenie dookoła w okresie 2-3 tygodni po sylwestrze swoimi popisami.

O ile dzieciom,które jakoś te cuda nabyły, albo dostały od swoich "dojrzałych" rodziców to się mniej dziwie bo dzieciaki to dzieciaki, o tyle dorosłych wypierdujących pod blokiem resztki swoich arsenałów uważam za niepoważnych i niedojrzałych. Tym zaś którzy nie zorientowali się ,ze sylwester już się skończył i walą regularnie czym tam mają w godzinach nocnych uważam za mocno ograniczonych umysłowo.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.