x-kom hosting

windows 10 sam się wyłącza

Przemall
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam taki problem, że komputer sam się wyłącza. Stoi sobie włączony, ekran wygasa po 10 min i tak stoi a po pewnym czasie system zaczyna się zamykać. Po prostu po kolei trwa zamykanie systemu, słychać te dźwięki co zawsze i się wyłącza komputer. Nie jest to żadna wada sprzętu, jest to kwestia software.

 

Dodam, że pierwszy raz używam LEGALNEGO systemu i od kiedy mam legalny mam same problemy. Po pierwsze, pomimo wyłączenia wielu usług sam cały czas obciąża mi sieć i pobiera po 7Mb/s nie wiadomo co, bo jest zaktualizowany, no i sam się wyłącza.

 

 

Oczywiście w planie zasilania mam ustawiony tryb uśpienia na "nigdy". Tylko że on nie usypia a się wyłącza.

 

a602820922
komentarz
komentarz

Pewnie wyłączyłeś jakąś jedną usługę za dużo.
Zmień wyłączanie monitora na nigdy również i sprawdź co będzie się działo.
Pamiętasz które usługi wyłączyłeś?

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

Przemall
komentarz
komentarz (edytowane)

inteligentne pobieranie w tle

optymalizacja dostarczania

 

jeszcze w menadżerze zadań znalazłem proces jakiś host usługi, ale nie pamiętam który,  brał  on właśnie te 7 mega BITÓW na sekunde, czyli tyle ile najwięcej mój net jest w stanie pobierać. więc kliknąłem przejdź do usługi i wyłączyłem.

 

Nie polecam oryginalnego oprogramowania, to jest moja pierwsza styczność z tym i to jest totalna porażka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.