x-kom hosting

Konsola czy jednak pad do pc?

freshak
utworzono
utworzono

Czy jest sens kupować konsole Xbox/ps pod wiedźmina,GTA v assasiny? Z tych exclusivow to i tak chciałbym pograć jedynie w uncharted tu odrazu x i pc odpadają oraz NHL? Brać ps?

  • 2 tygodnie później...

undecided
komentarz
komentarz

Zależy jaki masz PC. Czy masz telewizor żeby fajnie popykać w gierki. Na pewno na konsoli będziesz miał fajna płynność i wszystkie tytuły będą śmigać. 

iza121
komentarz
komentarz

Zależy od preferencji.... ja bym nie zamieniła konsoli, na komputer... 

  • 3 tygodnie później...
Badger20k
komentarz
komentarz

Ja zamieniłem peceta na konsolę i nie żałuję :) ale odpowiedz sobie na pytanie czy interesuje cię ogranie tylko tych kilku gier, czy będziesz na bieżąco obserwował rynek i ogrywał nowości

  • 2 tygodnie później...
julekbezkulek
komentarz
komentarz

Zależy czego oczekujesz, ja przerzuciłem się na konsolę, lepiej mi ją podpiąć pod telewizor, kupiłem sobie wczoraj tę kierownicę G920 - https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/kierownica-logitech-g920  i będę prawdopodobnie grał w różne ścigałki. Więcej na konsoli niż na PC jest ciekawych tytułów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.