x-kom hosting

Jaką nagrywarke DVD kupić? Prosze pilnie o pomoc!!

SprajciK
utworzono
utworzono

Chcem kupić nagrywarke DVD i chcem żeby była dobra ale i niedroga mam na to przeznaczone 200zł i zastanawiałem sie nad taką http://www.allegro.pl/item169182678_lg_gsa...na_okazja_.html

Prosze o pomoc kogoś kto sie zna czy ona jest dobra a jak nie to może powiecie mi jaką moge kupić? Prosze o pomoc z góry dziękuje!!

tazman
komentarz
komentarz

Powiem ci że wybór wielce trafny na twym miejscu brał bym ja bez niczego

Rozwad
komentarz
komentarz

do 200 zł to mozesz jeszcze nagrywarke pionnera kupić, znajomy posiada i bardzo chwali.

eskel
komentarz
komentarz

a nagrywarka dvd tak do 120 zl?? waham sie pomiedzy LG GSA-H12N a jakims nec'iem w podobnej cenie. co radzicie?

eskel
komentarz
komentarz

lepszy pioneer czy lg? chcialbym zeby troche mi posluzyla bo mam obecnie liteona w ktorym padlo dma i nie chcialbym zeby taka sytuacja sie powtorzyla :/

Racoviak
komentarz
komentarz

Ja polecam nagrywarki firmy Lite-on jesli zależy CI na szybkości i dobrej korekcji bledow, sma posiadam model SHW 18H6S i jestem bardzo zadowolony, w porownaniu z nagrywarkami DVD firmy LG moich kolegow nie ma porownania, zmierzona predkosc zapisu mojej nagrywarki to ok 12 a LG nie przekracza 10 na plytach DVD-R jedyna wada jesli mozna to tak nazwac ze dlugo nagrywa plytki DVD-RAM ale tych plytek chyba prawie nikt nie wypala.

Tu masz link do tej nagrywarki:

http://sklep.komputronik.pl/Napedy_optyczn...pelny,id,31862/

nazir
komentarz
komentarz

eskel, z tych dwóch co podałem, zdecydowanie lepsza będzie LG ze względu na szybszy zapis DVD, CD-ROM.

Co do LiteOn'ów ta nowsza wersja jest lepsza, bo z moją poprzednią miałem same problemy, padł laser i nie mogłem odczytywać płyt, na wymianę napędu czekałem miesiąc. Po otrzymaniu "sprawnej" nagrywarki znów padł laser i w końcu zrezygnowałem z tej firmy.

Teraz korzystam z LG i jest wszystko w porządku.

eskel
komentarz
komentarz

Racoviak, liteon'owi to ja juz podziekuje, mam model sohw 1673s. jak juz pisalem padlo mi dma i w ogole budowa tej nagrywarki jest troche lipna :/ i zjadlem przez nia sporo nerwow. nazir, pojde za twoim przykladem i zakupie lg :) jakby cos pojdzie na ciebie :PPP

tazman
komentarz
komentarz

Liteon do mnie tez nie przemawia miałem to badziewie i szkoda słów więcej roblemów niż potzreba

Kurzun
komentarz
komentarz

Ja również miałem LiteOn`a i nie kupię tego badziewia już więcej. Teraz mam Nec`a i jestem bardzo zadowolony :>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.