x-kom hosting

Czy pójdzie mi wiedźmin 3?

Metaforyczny
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, kupuje nowy komputer (parametry na zdjęciu, chodzi tu o czwartą pozycję) mam pytanie czy pójdzie na nim wiedźmin 3 na ultra w rozdzielczości 1280x(na iles tam, nie pamiętam już) z góry dziękuję za odpowiedzi.imageproxy.php?img=&key=423a8e98e498e3ecimageproxy.php?img=&key=423a8e98e498e3ecimageproxy.php?img=&key=423a8e98e498e3ec

received_523295324694465.png

Edytowane przez Metaforyczny
Zdjęcie się nie dodało.

daniel89pl
komentarz
komentarz

Nie kupuj tego komputera , żadnego z tych . Za 3000zł możesz mieć lepszego kompa . Co do i3 7100 to on ma tylko 2 rdzenie , weź tego nie kupuj bo byś w błoto kasę wydał .

Metaforyczny
komentarz
komentarz

Widziałem na yt, ze ludzie na tej i3 graja w 60fpa na ultra, ale pytam sie o caly zestaw czy pójdzie wiesiek, jesli pojdzie to kupuje, jesli nie, to nie.

Metaforyczny
komentarz
komentarz

Z tą samą co ja, czyli gtx 1060 3gb, w takim razie czy ktos mógłby mi złożyć jak najlepszego kompa do gier za około 3tysiące złoty? Jestem totalnym laikiem w tym.

sudi
komentarz
komentarz
8 minut temu, Metaforyczny napisał:

Z tą samą co ja, czyli gtx 1060 3gb, w takim razie czy ktos mógłby mi złożyć jak najlepszego kompa do gier za około 3tysiące złoty? Jestem totalnym laikiem w tym.

 

Tutaj masz dobre ;)
 

 

Metaforyczny
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, sudi napisał:

 

Tutaj masz dobre ;)
 

 

Czyli że na tym pójdzie Wiesiek na ultra?

Screenshot_20171214-021311.png

I co w takim wypadku z systemem operacyjnym? Na morele 300zl...

Youki
komentarz
komentarz

Jakie 300 zł, system kosztuje normalnie 400-450 zł i tu nic się nie zmieniło. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.