x-kom hosting

Filmy na Youtube mi źle chodzą(problem z buforowaniem)

kosa.
utworzono
utworzono

Filmy na youtube mi źle chodzą, co chwile się film zatrzymuje bo nie nadąża z buforowaniem, pisałem kiedyś o tym na tym forum to wyszło na to że mam za wolne łącze, ale na telefonie jest znacznie lepiej i powiedziano mi że może telefon dostał wyższy priorytet więc czy da się ustawić tak żeby komputer też miał wyższy priorytet jak na telefonie nie oglądam?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz łącze 1,85mb/s. Aktualnie brak na forum oraz polskim Internecie czarodziei, by zaklinać filmy na youtube, aby zechciały chodzić płynnie na twoim łączu.

 

Na twoim telefonie filmy odpalają się w jeszcze niższej jakości niż na kompie i masz wrażenie płynności. Jednak nie zauważasz spadku jakości, gdyż wyświetlacz w telefonie to ułamek przekątnej ekranu monitora. Ot cała tajemnica. Temat do zamknięcia, koniec dyskusji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.