x-kom hosting

Nie mogę uruchomić systemu. Dell d620

Pablo9
utworzono
utworzono

System nie może się uruchomić. Jest to problem z pamięcią? O co z tym chodzi?  "The amount of system memory has changed. If you did not change your memory...To resolve this, try to reseat the memory" 

Sławomir
komentarz
komentarz

Instalowałeś nowa pamięć ram?

Spróbuj wypiąć i zainstalować na nowo.

Pablo9
komentarz
komentarz

Zrobiłem to na samym początku wypiąlem i zainstalowalem ponownie Przeczyściłem slot oraz kość i nadal to samo nawet zamienialem kości miejscami ale nadal to samo. Nie zostaje mi chyba nic innego jak kupić nową kość ram i sprawdzić ponownie 

Sławomir
komentarz
komentarz

sprawdź czy z jedną kostką ruszy.

 

Pablo9
komentarz
komentarz

Również sprawdzałem na jednej kości w jednym i drugim slocie

Sławomir
komentarz
komentarz

Występowały wcześniej jakieś problemy z uruchomieniem komputera?

czy stało się to tak od razu bez niczyjej ingerencji?

Pablo9
komentarz
komentarz

Nie wiem to nie mój laptop od wczoraj jest u mmie ponieważ wymieniałem w nim dysk i instalowalem system dodam ze na poprzednim dysku już wystąpił ten problem podczas prób uruchomienia laptopa. Sprawdzę inne kości 

Sprawdzałem inne kości osobno jak i razem i nadal to samo

Bish
komentarz
komentarz

Wymieniałeś kości pamięci, ruszałeś cokolwiek z pamięciami RAM?

Pablo9
komentarz
komentarz

Laptop trafił do mnie 1.5 miesiąca temu na wymianę płyty głównej instalację systemu. Laptop pracował całe 1.5 miesiąca bez zarzutów. Przez ostatnie kilka dni użytkownik zgłosił mi problem z uruchomieniem laptopa. Wyjąłem pamięć i zainstalowałem ponownie i nadal to samo przeczyściłem styki pamięci nic to nie dało oraz sprawdzalem osobno kości i ciągle to samo. 

Pablo9
komentarz
komentarz

Udało mi się rozwiązać problem. Zamykam temat 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.