x-kom hosting

Pytanie o wartość tego zestawu komponentów

szkocer
utworzono
utworzono

Witam, mam komputer ktory chciałbym sprzedać ale nie wiem ile jest warty. Mianowicie mam go od dłuższego czasu (kilka dni temu musiałem wymienić płytę główna ) ale nie za bardzo go potrzebuje.

Jego podzespoły to :

Płyta głowna - ASROCK Z370 KILLER SLI

Procesor - Intel i7 6700k

Karta graficzna - Gtx 1080 Founder Edition

RAM - 8 GB ( 3600 MHZ )

Zasilacz - XTR 650W

Chłodzenie procesora - Master cooler 

Dysk - Samsung SSD 256 GB

Brakuje mi tylko obudowy, ponieważ moja jest uszkodzona i chciałbym dodatkowo prosić o jakąś propozycja, najlepiej ładnie wyglądającą. Z góry dziękuje za każdą pomoc. Pozdrawiam.

G123
komentarz
komentarz
Witam, mam komputer ktory chciałbym sprzedać ale nie wiem ile jest warty. Mianowicie mam go od dłuższego czasu (kilka dni temu musiałem wymienić płytę główna ) ale nie za bardzo go potrzebuje.
Jego podzespoły to :
Płyta głowna - ASROCK Z370 KILLER SLI
Procesor - Intel i7 6700k
Karta graficzna - Gtx 1080 Founder Edition
RAM - 8 GB ( 3600 MHZ )
Zasilacz - XTR 650W
Chłodzenie procesora - Master cooler 
Dysk - Samsung SSD 256 GB
Brakuje mi tylko obudowy, ponieważ moja jest uszkodzona i chciałbym dodatkowo prosić o jakąś propozycja, najlepiej ładnie wyglądającą. Z góry dziękuje za każdą pomoc. Pozdrawiam.
za ile sprzedasz?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

szkocer
komentarz
komentarz

Czytaj ze zrozumieniem.

daniel89pl
komentarz
komentarz (edytowane)

Płyta głowna - ASROCK Z370 KILLER SLI

Procesor - Intel i7 6700k  

Ten procesor nie działa na tej płycie . Z370 to płyty pod 8-generację procesorów Intela . Obudowa ładna to Phanteks P400 .

Ile to kosztuje co masz to zależy ile kto da. Wejdź na Allegro poszukaj takich jak Twoje i wystaw 100zł taniej .

Edytowane przez daniel89pl
szkocer
komentarz
komentarz
12 godzin temu, daniel89pl napisał:

Płyta głowna - ASROCK Z370 KILLER SLI

Procesor - Intel i7 6700k  

Ten procesor nie działa na tej płycie . Z370 to płyty pod 8-generację procesorów Intela . Obudowa ładna to Phanteks P400 .

Ile to kosztuje co masz to zależy ile kto da. Wejdź na Allegro poszukaj takich jak Twoje i wystaw 100zł taniej .

Przecież jest ten sam socket 1151 wiec jak ma nie pasować ?

daniel89pl
komentarz
komentarz

Spytaj Intela jak mi nie wierzysz  .

szkocer
komentarz
komentarz
1 minutę temu, daniel89pl napisał:

Spytaj Intela jak mi nie wierzysz  .

A na jaka płytę główna radziłbyś mi zamienić żeby jednocześnie pasowała to tej obudowy którą wcześniej wymieniłeś bo swoją droga naprawdę fajna :)

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, szkocer napisał:

Przecież jest ten sam socket 1151

Z370 to LGA 1151v2 i obsługuje tylko i wyłącznie CPU 8 generacji.

Na 6700K nic kompletnie nowego obecnie nie opłaca się składać.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.