x-kom hosting

Problem przy starcie Windows 10 - problem z uruchomieniem SBAVMonL.dll

edwardd55
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,mam problem z laptopem z win 10 przy kazdym uruchamianiu laptopa wyskakuje okno z opisem wystąpił problem podczas uruchamiania pliku SBAVMonL.dll.Nie mozna odnależć określonego modułu.Dziękuje za ewentualną pomoc.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Jeżeli jesteś po uaktualnieniu z innego systemu do Win 10 to można iść do katalogu C:\ WINDOWS OLD \ SYSTEM 32 \ i skopiować plik Sbavmon,dll a następnie wkleić go do katalogu Windows\System32

http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-2744165/problem-starting-sbavmon-dll.html

Jeżeli nie masz takiego katalogu Windows old to należałoby uaktualnić sterowniki audio

https://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/0be64222-e50c-4dff-872c-37e042748f2a/how-to-fix-sbavmondll-error?forum=win10itprogeneral

edwardd55
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba zle napisałem SBAVMont a ma być SBAV MonL nie wiem czy to ma znaczenie ja posiadam winn 10 64 bitowy system i audio Realtek High, a przekopiowanie

można iść do katalogu C:\ WINDOWS OLD \ SYSTEM 32 \ i skopiować plik Sbavmon,dll a następnie wkleić go do katalogu Windows\System32  .OK juz pomogło tylko musiałem to samo zrobić z plikiem SbavmonL.dll czyli 2 pliki przekopowiałem do win sys 32.Ale i tak wielkie dzięki Dark_Moon.

  • 7 miesięcy później...
hopbit
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam wszystkich.

 

W moim przypadku powyższe rozwiązania nie pomogły. Pomogło usunięcie wpisu z rejestru systemowego (regedit).

 

Szczegółowy opis mojego przypadku i rozwiązania wrzuciłem tutaj.

 

Pozdrawiam,

Łukasz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.