x-kom hosting

Laptop Dream Machines aka Grzejnik - chłodzenie.

Marshallos
utworzono
utworzono

Siema

Kupiłem sobie jakiś czas temu ten oto laptop:
https://dreammachines.pl/pl/laptop_details/GS1060-15PL20

I mam krótkie pytanie.

Przy odpalaniu na nim gier na ultra laptop się mega grzeje, np: Wolfenstein new colossus II na ULTRA zagrzewa laptop w ciągu kilku minut do takiego stopnia, że nie da się go dotknąć od spodu a chciałbym zapobiec jego uszkodzeniu i ewentualnym zniszczeniu, więc myślę o kupnie podkładki chłodzącej pod ten model.

Jakie podkładki chłodzące byście proponowali, czy w ogóle podkładka ma sens, jakie są inne możliwości wspomożenia chłodzenia laptopa (jeżeli jakiekolwiek inne istnieją) i co ewentualnie innego mógłbym zrobić aby zmniejszyć jego grzanie.

Sławomir
komentarz
komentarz

Jakiś czas temu dużo nie mówi ;p

Sprawdź jakie temperatury osiąga procesor i grafika programem HWMonitor.

Wklej ss.

 

Jak użytkujesz tego laptopa? Trzymasz go na kolanach, dywanie na łóżku?

Najlepsze miejsce dla takich komputerów to czysty stół/ława bez obrusu.

Ze wzgledu na male rozmiary chłodzenia szybko zapycha się kurzem, dlatego tak ważne jest prawidłowe użytkowanie takiego sprzętu.

Pamiętaj że nie jest to o filtrowany desktop.

 

Dopiero po sprawdzeniu temperatur będzie można mówić o podkładkach, na chwile obecną trzeba się dowiedzieć co jest z temp.

 

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż jakie masz temperatury, to że się nagrzewa od spodu to nic nadzwyczajnego.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.