x-kom hosting

Nowa pasta pod CPU

DzikiTERMINATOR
utworzono
utworzono

Aktualnie pod na moim FX 8300 siedzi Pactum PT1 od SPC i współpracuje z Grandisem 2 z 3 wentyatorami Sigma PRO 140mm. Czy wymiana na Thermal Grizzly Kryonaut dużo obniży temperatury tego CPU? Aktualnie mam ok. 67-68*C  w BF1 na ultra w FHD, 66*C w Sony Vegas przy renderze do HD60FPS.

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

@odświeżam

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

dzieki za pomoc!

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

od 2 do 5 stopni.

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

widziałem testy i roznica była ok 9*C

539
komentarz
komentarz
Dnia 10.12.2017 o 13:52, DzikiTERMINATOR napisał:

Czy wymiana na Thermal Grizzly Kryonaut dużo obniży temperatury tego CPU?

 

5 godzin temu, DzikiTERMINATOR napisał:

widziałem testy i roznica była ok 9*C

Nie sadzę aby ktoś wymyślił w tym temacie coś bardziej konstruktywnego poza tym o czym sam wiedząc założyłeś temat.

Ponieważ posiadasz nie najtańszą ,  wydajną i chwaloną pastę obecnie, wymieniając na topową CLU lub Grizzly Kryonaut można jedynie przypuszczać , iż realny spadek temperatur będzie oscylował w granicy

Dnia 16.12.2017 o 17:15, FuckTheSystem napisał:

od 2 do 5 stopni.

jeżeli zaś spadek będzie większy od wspomnianego przez kolegę to zakładając prawidłową aplikacje obecnej oraz nowo zakupionej pasty będzie to różnica 

 

5 godzin temu, DzikiTERMINATOR napisał:

widziałem testy i roznica była ok 9*C

co w zasadzie wyczerpuje założony temat. (sam widziałeś testy, o których wspominasz)

Pozdrawiam komputerowo się 3-maj :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.