x-kom hosting

Głośniki

Ziemniakk
utworzono
utworzono

Witam serdecznie jestem nowy. I od razu bede was meczyl ;) . Mianowicie planuje kupno glosnikow chyba 5.1 cenowo 250-300 zł. Ale nie jestem pewnien w 100 % czy nie trzeba by tez kupic jakies karty dzwiekowej, bo posiadam zintegrowana, ale wydaje mi sie ze mimo to ze jest zintegorwana jest na niezlym poziomie. Moja plyta glowna to DFI Infinity NF Ultra II-M2/G i przepisze wam co pisze o mojej karcie w ksiazeczce od plyty glownej.

Audio:

- Realtek ALC850 8-channel AC`97 audio CODEC

- True stereo line level outputs

- S/SDIF-in/out interface

The onboard Realtek ALC850 which is an AC`97 compatible audio codec and the 6 audio jacks at the rear I/O panel provides 8-channel audio output for advanced 7.1-channel super surround sound audio system. ALC850 also supports S/SDIF input and output, allowing digital connections with DVD systems or other audio/video multimedia.

Z tego wniskuje ze prawdopodobnie nie bedzie trzeba kupowac nowej dzwiekowki bo moja sobie da spokojnie rade z 5.1 . Mam nadzieje ze wam wszystko dobrze przedstawilem.

Ps. Głosniki głownie do słuchania muzyki.

Gość
komentarz
komentarz

Poszukaj sobie Logitech'ów X-540 :) A karta ci wyrobi, ale ja bym w najbliższym czasie kupił SoundBlastera jakiegos :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.