x-kom hosting

Brak internetu na Windows 10

Pioteroo1225
utworzono
utworzono

Witam mam pewien problem. Posiadam router mobilny huawei E5577C. Problem wygląda tak że nie mogę połączyć się z internetem właśnie na Windowsie 10. Podłączałem router do laptopa na którym jest Windows 7 (oczywiście przez kabel) i wszystko śmigało. Jakiś tydzień temu dla sprawdzenia zainstalowałem na swoim PC Windowsa 7 i również wszystko chodziło. Problem nie ustąpił po formacie i ponownym instalowaniu Win 10. Wszystkie telefony itp. są normalnie połączone przez Wi-Fi. Wydaje mi się że problem leży po stronie Microsoftu ponieważ problem zaistniał po instalacji jakiejś aktualizacji (2-3 tyg temu). Proszę o pomoc!

politolog
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Pioteroo1225 napisał:

Wszystkie telefony itp. są normalnie połączone przez Wi-Fi. Wydaje mi się że problem leży po stronie Microsoftu ponieważ problem zaistniał po instalacji jakiejś aktualizacji (2-3 tyg temu). Proszę o pomoc!

To jest PC z adapterem WIFI czy laptop z tym Windowsem 10 ?

Pioteroo1225
komentarz
komentarz

Normalny PC łączący się z internetem przez kabel USB (mój router pozwala tylko na takie połączenie przewodowe).

politolog
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Pioteroo1225 napisał:

Normalny PC łączący się z internetem przez kabel USB

Wrzuć screena z ipconfig/all tutaj .

Pioteroo1225
komentarz
komentarz

Bez tytułu.png

politolog
komentarz
komentarz

Podłącz kabel do innego portu USB , zrestartuj router . Masz wszystkie dane do konfiguracji routera ? ( hasła ) . 

Pioteroo1225
komentarz
komentarz

Podłączenie po inny port USB nic nie dało (testowałem również 3 inne kable pod każdym portem USB). Restartowany router mam prawie codziennie także i to odpada. Tak, posiadam owe jednakże myślę że reset do ustawień domyślnych nic nie da ponieważ robiłem go jakieś 2 tygodnie temu. Jak już napisałem problem z połączeniem się z internetem pojawił się po aktualizacji w której dodano Windows Defender Security Center. Może w tą stronę warto iść z tematem?

politolog
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Pioteroo1225 napisał:

Tak, posiadam owe jednakże myślę że reset do ustawień domyślnych nic nie da ponieważ robiłem go jakieś 2 tygodnie temu

Po tym resecie do ustawień fabrycznych działało ? PC nie komunikuje się z routerem . 

Pioteroo1225
komentarz
komentarz

Reset nic nie dał. Myślę że to problem z Win 10 ponieważ jak już pisałem na laptopie z Win 7 łącząc się przez kabel USB wszystko śmigało. Również instalując Win 7 na obecnym komputerze wszystko działało. Jakieś pomysły nie związane z powrotem do Win7? :) 

politolog
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Pioteroo1225 napisał:

Jakieś pomysły nie związane z powrotem do Win7?

Reinstalacja sterownika do USB lub jego aktualizacja 

Kombinowanie z firewallem 

Pioteroo1225
komentarz
komentarz

Już bawiłem się ze sterownikami zrobiłem chyba z nimi wszystko co się dało. Masz na myśli jakieś konkretne czynności dotyczące firewalla?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

politolog
komentarz
komentarz
21 minut temu, Pioteroo1225 napisał:

Windows Defender Security Center

Tak wyłączenie tego szajsu . 

Pioteroo1225
komentarz
komentarz

Wyłączyłem wszystkie zapory i usunąłem ten Windows Defender Security Center. Dalej nie działa..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.