x-kom hosting

Prosze o pomoc

Użytkownik12
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z komputerem a mianowicie niedawno kupilem 4x2gb ram ddr2 800mhz gdy chce odpalić komputer system sie laduje i nagle wyskakuje takie cos (zdjecie w załaczniku) nieraz system sie wlaczy ale po chwili i tak pokazuje sie cos w podobie do tego co w zalaczniku tylko cos inne tam pisze. Moja płyta to asus p5w dh deluxe. Gdy włoże tylko 3 kosci to wszystko dziala bez problemu ale to wychodzi 6gb a chce 8 dodam jeszcze że kości sa od firmy patriot 2 z opóżnieniem 4-4-4-12 a drugie dwie 5-5-5-12. Kości wszystkie sa sprawne.

Dzięki za wszelką pomoc!

20171208_223617.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Podaj dokładny model tych kupionych pamięci RAM.

Użytkownik12
komentarz
komentarz

Masz tu zdjecie tych dwoch rodzajow.

20171208_232854.jpg

Użytkownik12
komentarz
komentarz

Chciałbym jeszcze dodać że gdy w biosie zmienie opcje Hyper Path 3 z [Auto] na [Enabled] system się włączy i ramy działają tylko są dwa problemy.

1 problem: Gdy restartuje komputer lub po prostu chce go włączyć komputer chodzi lecz nic nie wyświetla sie na monitorze i musze wyłączyć i włączyć komputer z powrotem i wtedy działa.

2 problem: Mam procesor który ma 2.33 GHz a gdy odpale tak jak napisalem z tymi 8-ma gb ramu pisze 1.87 GHz (zdjęcia w załączniku) przez co spadła mi wydajność w grach :(. Gdy odpale komputer z 6-ma gb ramu i ta pocją Hyper Path 3 na [Auto] czyli tak jak mam domyślne w biosie wszystko działa poprawnie i jest 2.33 GHz.

2017-12-09 15.00.15.jpg

2017-12-09 14.56.49.jpg

2017-12-09 14.55.12.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.