x-kom hosting

Brak wizji

piotro.r
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.Po włączeniu komputer nie odpala,niema "pik",ekran ciemny(napis brak sygnału).Myślałem ,że to wina karty graficnej ale po podstawieniu sprawnej sytuacja się powtarza.Dysk twardy i pamięć też wymieniałem i to samo.Czy to wina karty,a może coś z zasilaczem-jego jeszcze nie podmieniałem.

Master_PC
komentarz
komentarz

Z zasilaczem raczej problemu nie bo gdybys mial zepsuty to raczej bys wogule nie uruchomil kompa.. a sprawdzales baterie w plycie glownej?? Bo jezeli masz wyczerpana baterie to komp nie wczyta ci BIOSu i komputer nie rozpocznie procesu botowania.

Sprawdz najpierw baterie i ewentualnie czy dysk jest dobrze podlaczony.. ;)

Jump0ncasH
komentarz
komentarz
"pik",
porownaj z dzwiekami opisanymi tutaj http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=568

ja mysle ze to problem z wtyką na plycie glownej do monitora, lub tez sam monitor

tazman
komentarz
komentarz

Wyjmij kartę grafiki, przeczyść sloty, nadto sprawdź kartę w 2 kompie, poodciskaj przewody

piotro.r
komentarz
komentarz

A jednak okazał się zasilacz,a ściślej nie łączył jeden styk we wtyczce (zaśniedział).Dzięki wszystkim za pomoc a wszczególności koledze JumpOncasH-owi.Mam Award BIOS i po przeczytaniu strony z "piskami" odrazu czepiłem się zasilacza co poskutkowało.Dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.