x-kom hosting

Opinie o LC-POWER 1200W V2.4

czapiks
utworzono
utworzono

Witam. Szykuję się na duży upgrade pc i w poszukiwaniu odpowiednio mocnego zasilacza trafiłem właśnie na https://www.morele.net/zasilacz-lc-power-platinum-1200w-lc1200-v2-4-941313/. Niestety nie znalazłem na jego temat żadnych opinii, ewentualnie były testy tańszych modeli tego producenta. Myślicie że jest warty tych pieniędzy czy raczej celować w inne psu?

rafalluz
komentarz
komentarz

Do jakiego zestawu?

czapiks
komentarz
komentarz

@rafalluz to chyba mniej istotne ale i5 4690k i do tego 2x gtx 1060 + 2x gtx 1070ti a w przyszłości kolejne 2 1070ti z lepszą podstawką żeby można było spokojnie połączyć je w sli :D

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

To trolling?

 

Zestaw zasilany to podstawa przy pytaniu czy zasilacz jest odpowiedni i wart zakupu. Wróżek tu nie ma.

 

Ten cały plan nie ma sensu tak czy inaczej:

 

1) 1060 nie obsługuje SLI

 

2) Procesor jest za słaby do SLI z 1070Ti

 

3) Zresztą platforma LGA1150 nie ma dość linii PCI-E, by jakiekolwiek rozbudowane konfiguracje SLI działały optymalnie.

 

4) Jedyne, co na tym można robić, to kopać kryptowaluty, a i do tego pewnie karty AMD nadadzą się lepiej.

 

5) Przyszła rozbudowa i tak jest bezsensowna. Quad SLI skaluje się beznadziejnie, a do tego czasu i tak pewnie wyjdą szybsze karty tak, że całe przedsięwzięcie będzie nonsensem.

 

A zatem pytanie o zasilacz nie ma sensu, gdy cały oryginalny plan nie trzyma się kupy.

Edytowane przez rafalluz
  • Super 1
czapiks
komentarz
komentarz

Właśnie to plan trzyma się kupy przez koparke i NV nadają się do tego idealnie. 

I nie pytałem się o ocene tego zestawu tylko o opinie na temat tej zasiłki.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.