x-kom hosting

Jaka obudowa z oknem i ledami do dużego zestawu.

patryk09
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie, chciałbym się was poradzić co do zakupu obudowy komputerowej. Zależy mi na przezroczystym okienku oraz ledach już w zestawie. Mój zestaw jest podkręcony do granic stabilności, więc obudowa musi być bardzo przewiewna i zapewniać dobre temperatury pracy. Chciałbym PC przenieść na sylwestra do kolegi, a w takim stanie to chyba nie bardzo.

Mój sprzęt to:

AMD Phenom II X4 B65 4.0GHz + Phanteks PH-TC12DX     wysokość chłodzenia od samej płyty głównej to około 17,5-18cm.

Gigabyte Windforce GTX760 OC 2GB    długość grafiki to  30cm włącznie ze śledziem

Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHz CL9 

Asus ROG Crosshair IV Formula

Posiadam dysk SSD Corsair Force LS 60GB na system + 500gb HDD zwykły na pliki + 1TB Toshiba zewnętrzny dysk usb.

Do tego karta sieciowa d-link w porcie pci.

Corsair CX600

 

Najchętniej wydałbym na to wszystko do 200zł. Aha, nie mam żadnych bolców do mocowania w obudowie i nie jestem pewien, czy będą takie w zestawie? chodzi mi o te bolce na rogach płyty głównej.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Edit: Najchętniej kupię coś ze sklepu morele.net, gdyż jestem z Krakowa i chciałbym odebrać ją osobiście. 

 

 

IMG_20171207_131210_HHT.jpg

IMG_20171207_131130_HHT.jpg

IMG_20171207_125836_HHT.jpg

IMG_20171207_125750.jpg

IMG_20171207_125739.jpg

IMG_20171207_125716.jpg

Edytowane przez patryk09

Gawel
komentarz
komentarz

Śrubki i bolce to będą,ale tylnej maskownicy portów nie będzie.Chyba że ją masz ?

patryk09
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Gawel napisał:

Śrubki i bolce to będą,ale tylnej maskownicy portów nie będzie.Chyba że ją masz ?

Nie mam maskownicy, ale ona chyba nie jest niezbędna?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.