x-kom hosting

Prezent dla faceta na święta

lucenna
utworzono
utworzono

Witam panowie. Może ktoś tutaj mi pomoże bo zupelnie nie mam pomysłu na prezent świąteczny dla mojego faceta a coś chciałabym mu podarować Coraz bliżej a ja nie mam pomysłu. Były:

kosmetyki

perfumy

ubrania

skarpetki

krawat

raz kupilam mu scyzoryk

r102
komentarz
komentarz

Jako facet - to ci powiem że co byś nie kupiła to tylko żeby nie robić przykrości powie "wspaniałe, dziękuję" :V

 

Tak że się nie przejmuj - coś kupuj co na pewno zużyje typu pędzel do golenia z borsuka, mogą być skarpetki albo coś podobnego...

 

Na pewno nie: ubranie, krawat, scyzoryk  bo będą leżeć w szafie i mole zjedzą.

cinomatic
komentarz
komentarz

Ile chcesz wogóle wydać?

Pytanie się na forum komputerowym jest celowe czy przypadkowe?

a602820922
komentarz
komentarz

Pianka do golenia, maszynki i perfum. Oraz coś sexy dla siebie aby chłop się cieszył.

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Co wpis to zero finezji. Nie jest sztuką kupić, a sztuką obdarować.

Zakładając ,ze jesteście młodzi aczkolwiek dorośli, pełnoletni i w sobie zakochani.(w innym przypadku pozostaje ptasie mleczko w dwupaku w ładnym opakowaniu i wpatrzone w siebie oczy).

 

Wykup jakiś kameralny koncert, przy stoliku ze świecami i z dobrym jedzeniem. Wypijcie nieco wina, ale nie nazbyt wiele. Ubierz się figlarnie i adoruj go, rozbudzaj jego wyobraźnię. Po kolacji zabierz go w nieznany mu  przytulny hotelik i tam niech rozwinie się ciąg dalszy wieczoru niespodzianki.

Będzie miał niezłą życiową przygodę. Wyśpijcie się spokojnie, niech rano zapłaci za hotel bo kolacja była po Twojej stronie :)

Gdy będzie wracał do tematu po jakimś czasie, to podgrzewaj go twierdząc ,ze to wino tak na Ciebie zadziałało i ze nic nie pamiętasz. Będzie chodził, myślał, gdybał, do następnej okazji.A pachnuki, smierdzuchi, pianki, dewocjonalia i inne pierduty będziesz mu kupować na rencie, jak będziecie wspominać co tam razem robiliście.  

 

15 godzin temu, lucenna napisał:

raz kupilam mu scyzoryk

 a co wojna idzie????To może teraz drewnianą pałę, kolczugę i hełm....

8 godzin temu, r102 napisał:

 

Na pewno nie: ubranie, krawat, scyzoryk  bo będą leżeć w szafie i mole zjedzą.

Ja nie wiem co Ty masz tam u siebie za mole jak scyzoryk zjadają ale ja bym na Twoim miejscu uważał.:)

15 godzin temu, lucenna napisał:

skarpetki

Na grzyby, na ryby :) Ciepłe skarpety, ciepłe kalesony i hej przygodo na szczupaki na kozaki.

8 godzin temu, cinomatic napisał:

Pytanie się na forum komputerowym jest celowe czy przypadkowe?

Wybitny twardziel myszkę do Battelfielda sam sobie kupuje !!!!!!!!!!!!! :)

Edytowane przez 539
  • Dobra wypowiedź 1
a602820922
komentarz
komentarz



Po kolacji zabierz go w nieznany mu  przytulny hotelik i tam niech rozwinie się ciąg dalszy wieczoru niespodzianki.


Tak to się czyta jakby koleś po hotelach chodził. "nieznany mu hotelik" f4878854a30a1ccd6cc252e4052d3ec6.jpg

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie trzeba chodzić pasjami po hotelach i pensjonatach aby móc dostrzec różnice miedzy dużą "sieciówką" a uroczo położonym, klimatycznym , przytulnym ,oryginalnym hotelem/pensjonatem. 

Zdecydowanie na randkę, weekend, wypoczynek z partnerką wybrałbym np:

https://www.krasiczyn.com.pl/zamek?gclid=EAIaIQobChMIhoycgYP71wIVC40bCh0mXQe8EAAYASAAEgLD__D_BwE 

niż wieki betonowo-szklany kloc w środku miasta.

Hah, nawet wspomniany kompleks ma w ofercie coś jak znalazł dla zakochanych:
https://www.krasiczyn.com.pl/oferty/oferty/romantyczny-weekend-we-dwoje

 

Kolega wkleja tu obrazki wyglądem przypominające oznaczenia toalet publicznych.

Jeśli kontr pomysłem na spędzenie romantycznej przygody  dla proponowanego w moim linku kompleksu ma być koedukacyjna przygoda w szalecie to mogę to tylko uznać za śmiały, owszem śmiały pomysł. Osobiście bym podziękował za takie atrakcje, ale to oczywiście rzecz gustu i preferencji.

 

 

 

 

Edytowane przez 539
r102
komentarz
komentarz

Nu super przytulny pensjonat żeś znalazł...

 

Akurat w Krasiczynie kiedyś byłem /w tym zamku to wtedy szkoła była/ - to naprawdę wielkie jest :V

  • Super 1
  • 6 miesięcy później...
Dark_Moon
komentarz
komentarz

Jasne. Film na YouTube opublikowany 2 dni temu (89 wyświetleń) a sklep już sprzedał ponad milion produktów. Tygrysy Europy?

Brak kontaktu do sklepu. Nabieranie, nabieranie...

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.