x-kom hosting

Huawei B529+ dgt vdsl2 fg4b jak włączyć WI-F

jakubek27
utworzono
utworzono

Szanowni Państwo,
uprzejmie proszę o pomoc przy konfiguracji modemu DGT vdsl2 fg4b (model po neostradzie).

Zakupiłem modem do domowego LTE z T-Mobile - do niego podłączam stary modem po neostradzie DGT, który ma rozsyłać WI-FI na cały dom - niestety to rozwiązanie nie działa, po przywróceniu do ustawień fabrycznych - internet działa przez jakieś 5-10 sekund:) więc domyślam się, że muszę go poprawnie skonfigurować - niestety nie wiem jak sobie poradzić - proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Tutaj masz instrukcję tego routera DGT: http://www.orange.pl/b/binaries/PL/358679/DGT_RGW_VDSL2_FG4_przewodnik_uzytkownika_367288162.pdf

Podłącz kablem Huawei z DGT, wkładając kabel w ostatni, niebieski port DGT, opisany jako FTTH. Teraz podłącz komputer kablem do jednego z żółtych portów w DGT i sprawdź czy masz neta.

jakubek27
komentarz
komentarz

Ta instrukcja to dla mnie jest napisana jak po chińsku :). Pana sposób nie zadziałał, net zaczyna działać po podłączeniu routerów po gniazdach ethernet (pierwsze trzy czerwone). Net co prawda działa, ale dużo wolniej niżeli bezpośrednio po kablu z T-Mobile...

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ten router ma dosyć rozbudowane menu. Da się go skonfigurować by ostatni port działał jako WAN. Ale szczerze ci powiem, że nie chce mi się poświęcać czasu na analizę jego konfiguracji. Czas, który poświęcę na to, przekroczy koszt zakupu najtańszego routera xDSL.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.