Tondrom

EVga 1080 w SLI problem

Rekomendowane odpowiedzi

Tondrom

Witam Wszystkich,

Kupiłem sobie pare dni temu 2 karty Evga 1080 superclocked , zeby podłaczyc je w SLI, wczoraj karty zainstalowałem do płyty głównej, podłaczyłem zasilanie z osobnych pinów z zasilacza, wszedłem do ustawien komputera, 2 karty sa widoczne w panelu sterowania, przeinstalowałem sterowniki , zainstalowałem je jako czysta instalacja. Skonfigurowałem je w nvdia panel jak na załaczonym screenie, oczywiscie obie karty sa połaczone gigabytowym bridgem który był załaczony do płyty głównej ( nowy HB bridge evgi zamówiony)

Wczoraj grajac w Pugba na SLI miałem mniej fpsów anizeli na pojedynczej karcie po wyłaczeniu funkcji SLI ( grafika na SLI wygladała duzo gorzej, i fpsów było mniej o jakies 20% a tak chyba nie powinno byc)

Czytajac fora, pisali ludzie ze SLI czesto moze nie dac niz, jezeli gra nie wspiera SLI , zatem przetestowałem SLi na kilku innych grach które niby wspieraja SLI , ogólnie rzecz biorac, mam albo mniej fpsów, albo tyle samo,

Moj komputer

i7 6800K

Gigabyte X99 ultra gaming

32 gb ram

2x Evga superclocked

zasilacz Corsair AX 850

Moze trzeba cos skonfigutowac w biosie aby działało, nie mam pojecia , prosze o pomoc,

Z góry dziekuje za każdy konstruktywny komentarz który pomoze mi pozbyć się problemu ;)

Pozdrawiam serdecznie

Tomek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Youki

Punkt 2.5 naszego prostego i chyba zrozumiałego dla większości użytkowników Regulaminu ForumPC.pl mówi jasno:

"Zabronione jest zakładanie takich samych tematów w kilku działach forum. Powtarzające się wątki będą kasowane a ich autor może dostać ostrzeżenie."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    • 1 Posts
    • 208 Views
    • Tondrom
    • Tondrom
    • 13 Posts
    • 429 Views
    • atiradeon9200
    • atiradeon9200
    • 2 Posts
    • 632 Views
    • Mephic
    • Mephic