Arpel

Logowanie za pomocą profilu tymczasowego

Rekomendowane odpowiedzi

Arpel

Cześć, mam problem, za każdym razem kiedy włączam komputer i loguję się na konto czy to użytkownika czy administratora wyskakuje mi informacja o tym, że nie mam dostępu do plików i zalogowano za pomocą profilu tymczasowego. Można to rozwiązać bez ponownej instalacji systemu? Ostatnio przed pojawieniem się tego problemu pobierałem program winparrot z dobrychprogramów bez asystenta pobierania i początkowo antywirus wykrył "Potencjalnie niepożądane oprogramowanie", natomiast przeczytałem na internecie, że to podobno normalne, więc zainstalowałem ponownie ten program, po czym po około 2 godzinach wyłączyłem komputer i przy ponownym włączeniu już konta zaczęły włączać się jako "profil tymczasowy". Przeskanowałem cały komputer (wszystkie pliki), antywirus automatycznie usunął wszystko co uznał za zainfekowane i nadal jest to samo... Czy może być to wirus z tego pliku? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MasterYoghourt
Napisano (edytowane)

Spróbuj stworzyć nowy profil - nowe konto.

Edytowane przez MasterYoghourt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arpel

Utworzyłem nowe konto - wszystko działa, jednak teraz na tamte konto użytkownika nawet nie mogę wejść (nawet nie wyświetla się pulpit) bo pojawia się czarny ekran przez 10 sekund i następnie od razu wylogowuje do ekranu logowania... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MasterYoghourt

W czym problem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta