x-kom hosting

Logowanie za pomocą profilu tymczasowego

Arpel
utworzono
utworzono

Cześć, mam problem, za każdym razem kiedy włączam komputer i loguję się na konto czy to użytkownika czy administratora wyskakuje mi informacja o tym, że nie mam dostępu do plików i zalogowano za pomocą profilu tymczasowego. Można to rozwiązać bez ponownej instalacji systemu? Ostatnio przed pojawieniem się tego problemu pobierałem program winparrot z dobrychprogramów bez asystenta pobierania i początkowo antywirus wykrył "Potencjalnie niepożądane oprogramowanie", natomiast przeczytałem na internecie, że to podobno normalne, więc zainstalowałem ponownie ten program, po czym po około 2 godzinach wyłączyłem komputer i przy ponownym włączeniu już konta zaczęły włączać się jako "profil tymczasowy". Przeskanowałem cały komputer (wszystkie pliki), antywirus automatycznie usunął wszystko co uznał za zainfekowane i nadal jest to samo... Czy może być to wirus z tego pliku? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj stworzyć nowy profil - nowe konto.

Edytowane przez MasterYoghourt
Arpel
komentarz
komentarz

Utworzyłem nowe konto - wszystko działa, jednak teraz na tamte konto użytkownika nawet nie mogę wejść (nawet nie wyświetla się pulpit) bo pojawia się czarny ekran przez 10 sekund i następnie od razu wylogowuje do ekranu logowania... 

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W czym problem ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.