x-kom hosting

dźwięk niskiej jakości po nagramiu

Jakub13
utworzono
utworzono

Witam.

Tak jak w tytule mam problem z dźwiękem po pewnym problemie z mikro który naprawiłem pojawił się drugi który powoduje że dźwięk jest zbyt bassowy albo płaski a także trzeszczy i nie mogę tego naprawić sprawdzałem czy to wina programu do nagrywania ale sprawdzałem na innych ale było to samo dźwięk z mikro był ok ale już dźwięk z gier już nie. Proszę o pomoc ponieważ nie chce porzucić swojego kanału ale spełnić swoje marzenie.

P.S na programach sprawdzałem (action,bandicam,obs,dxtory,fraps) gry na których sprawdzałem(minecraft,zula europe, world of tanks i osu)

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Sprawdź w programie do nagrywania dźwięku np. Audacity. Jeśli tam też jest problem to może być to wina karty dźwiękowej lub mikrofonu, więc sprawdź jak możesz na innym mikrofonie także.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.