x-kom hosting

Wybór

Darosław
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam pytanie ktora firma produkuje lepsze zasilacze aerocool czy zalman :) nic nie znalazlem w necie wiec prosze o opinie fachowca :D dam za to plusa ;) pozdro .

Edytowane przez Darosław

Youki
komentarz
komentarz

Podaj o jakie dokładne modele Ci chodzi.

 

r102
komentarz
komentarz

Raczej żadna nie produkuje tylko sprzedaje. A obie mogą zasilacze zamawiać w tej samej fabryce położonej gdzieś daleko daleko za morzami - z tym że raczej zamawiają zasilacze a nie produkty zasilaczopodobne :V tak że śmiało można kupować.

Darosław
komentarz
komentarz

Do r102 czy pisze po chińsku :V Do Youki mam do wyboru aerocool vx 550 w atx box a zalman zm-500-lx 500 w :o napisz cos wiecej o tych firmach ;)

Youki
komentarz
komentarz

Tylko te dwa zasilacze masz do wyboru? Wybitne jednostki to nie są.

Do jakiego zestawu szukasz PSU?

  • Dobra wypowiedź 1
Darosław
komentarz
komentarz

Do youki dwurdzeniowy procesor intela grafa 1024 mb ram 4 giga :D ktory wybrac czy znasz lepsze ;)

r102
komentarz
komentarz
36 minutes ago, Darosław said:

Do r102 czy pisze po chińsku :V Do Youki mam do wyboru aerocool vx 550 w atx box a zalman zm-500-lx 500 w :o napisz cos wiecej o tych firmach ;)

 

zdaje się że po polsku nie po chińsku otrzymałeś dokładną odpowiedź na swoje pytanie.

Oczywiście - EOT.

Youki
komentarz
komentarz
51 minut temu, Darosław napisał:

dwurdzeniowy procesor intela grafa 1024 mb

Konkrety, konkrety, modele, a nie same, puste cyferki :cfaniak:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.