x-kom hosting

Jaki monitor 19"

piotr860903
utworzono
utworzono

Witam!!potrzebował bym kilku propozycji najlepszych monitorów w przedziałach cenowych 500-600 PLN 600-700 PLN i 700-800 PLN...z góry dziekuję i pozdrawiam:)

chicek
komentarz
komentarz

moze Samsung 931BW, HP Pavilion albo LG, nie orientuje sie bardzo w LG ale np Flatron L196WTQ-SF

Rhtm
komentarz
komentarz

Przylaczam sie do pytanie, interesuja mnie monitory w przedziele 600-700. Probowalem sam cos wybrac ale kompletnie nie znam sie na monitorach;/

Czy np Benq E900 jest rozsadnym zakupem?

Rhtm
komentarz
komentarz

A nie panoramiczne? Jaki jest w miare dobry w przedziale 600-700?

Rhtm
komentarz
komentarz

Cena troche poza moim zasiegiem;/ Bylem dzis w salonie rtv i zainteresowal mnie Samsung sm 932b i 943m...Co o nich sadzisz?

ivann2
komentarz
komentarz

ja polecam ten, sam mam i jest dobry. główny minus to to że często się zdarza że odrazu po otwarciu są martwe pola.ja np. mam jedno

murzyn12
komentarz
komentarz

witam ja mam monitor Benq i dobrze chodzi 19" model FP93G dalem za niego 620 zl Polecam

ivann2
komentarz
komentarz
Cena troche poza moim zasiegiem

panoramiczne są tańsze od zwykłych 4:3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.