x-kom hosting

Czy słuchawki z mikrofonem będą działać w wejściu mikrofonowym?

andrew09
utworzono
utworzono

Zepsułem wejście słuchawkowe w obudowie i zastanawiam się czy słuchawki HyperX Cloud będą działać w wejściu na mikrofon. Jest taka szansa czy to raczej niemożliwe?

Bish
komentarz
komentarz
2 godziny temu, andrew09 napisał:

Zepsułem wejście słuchawkowe w obudowie

Nie masz drugiego wejścia? Przód, tył kompa?

2 godziny temu, andrew09 napisał:

zastanawiam się czy słuchawki HyperX Cloud będą działać w wejściu na mikrofon

Sam mikrofon będzie działać, tylko zapomnij o jakimkolwiek dźwięku ze słuchawek.

a602820922
komentarz
komentarz

Można wymienić wejście w obudowie, jest to zwykły żeński Jack 3.5mm.

I 30 minut roboty jak masz część .

 

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

andrew09
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Bish napisał:

Nie masz drugiego wejścia? Przód, tył kompa?

Zepsułem własnie ten z przodu, a w płycie nie mam żadnego. Nie chciałbym bawić się w wymianę, bo po prostu boję się, że coś zepsuję.

Bish
komentarz
komentarz

Więc oddaj kompa do naprawy jeżeli się boisz, że coś zepsujesz. Bez tego gniazda nic nie zrobisz.

PS jaką płytę główną masz?

Bish
komentarz
komentarz
Dnia 5.12.2017 o 19:24, andrew09 napisał:

Zepsułem własnie ten z przodu, a w płycie nie mam żadnego

834524_7_f.png

 

A to co zaznaczyłem na czerwono, to co to jest? Odpowiem, to są wejścia audio z tyłu, na płycie głównej, Twojej płycie głównej. Więc jeżeli miałeś złącza z przodu, czyli na przodzie obudowy, i je zepsułeś, to masz jeszcze te z tyłu...

andrew09
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Bish napisał:

834524_7_f.png

 

A to co zaznaczyłem na czerwono, to co to jest? Odpowiem, to są wejścia audio z tyłu, na płycie głównej, Twojej płycie głównej. Więc jeżeli miałeś złącza z przodu, czyli na przodzie obudowy, i je zepsułeś, to masz jeszcze te z tyłu...

Podpinałem je do każdego z nich i słuchawki nie miały zamiaru nawet przez chwilę działać. 

Bish
komentarz
komentarz
4 godziny temu, andrew09 napisał:

Podpinałem je do każdego z nich i słuchawki nie miały zamiaru nawet przez chwilę działać. 

 

13 godzin temu, Bish napisał:

a w płycie nie mam żadnego

Zdecyduj się człowieku.

 

Zielony to wejście słuchawkowe, czyli podłączasz tam słuchawki, głośniki, etc, czerwono różowy to wejście mikrofonu. Sprawdź na innych słuchawkach, czy też głośnikach, czy to na pewno wina uszkodzonych wtyków a nie samych słuchawek.

 

Jeżeli to wina płyty głównej to oddaj ją na gwarancji.

andrew09
komentarz
komentarz

Myślałem, że nie mam żadnego, dlatego że nie chciało nic działać. A nie działało dlatego, że podłączając słuchawki omijałem właśnie ten zielony, bo mam tam podłączony monitor z wbudowanymi głośnikami. Przy podłączaniu monitora nie wpadłem na to, że to wejście na głosniki itp. po prostu podłączałem tam gdzie weszło z resztą wtyczka też była zielona to nie dało się podłączyć gdzie indziej.

Ale dobra teraz wszystko działa, dziękuję za pomoc i przepraszam za problemy spowodowane moją niewiedzą.

a602820922
komentarz
komentarz

Sprawdź czy monitor nie ma wejścia na słuchawki i mikrofon skoro jest podłączony do komputera.
Niektóre monitory posiadaja

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.