x-kom hosting

YouTube odświeża stronę kilka razy

Amarillo
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem z YouTube a mianowicie: po otwarciu jakiegoś filmiku, strona odświeża się po kilku sekundach, nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale jest to baaaaaaardzo denerwujące...

Czasem mniej razy, a czasem więcej, nawet i 6 - 7 razy sama odświeża się strona.
Co można zrobić, gdzie sprawdzić co jest nie tak? :-P

Pozdrawiam

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Zanim nie rozwiążesz problemu - spróbuj wyczyść cookie ale tylko z YouTube - możesz spróbować użyć tej strony zamiast YouTube (działa podobnie jak YouTube)

http://repeatyt.com/

Amarillo
komentarz
komentarz

No i wyczyściłem cookie ale niestety nic to nie dało...

No chciałbym używać raczej normalnego YouTube, tak jak zawsze.

No nie wiem co to może być, nie wiem...

Amarillo
komentarz
komentarz (edytowane)
5 godzin temu, MasterYoghourt napisał:

 

Niestety nie pomogło... nie wiem dlaczego tak się dzieje, przecież nigdy się tak nie robiło... :-/

 

Może to być związane z nowym dostawcą Internetu(T-Mobile mobilny)?

Edytowane przez Amarillo
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Spróbuj na innej przeglądarce.

Amarillo
komentarz
komentarz

Wygląda na to, że w innej przeglądarce jest ok...

Ale to byłoby jedyne rozwiązanie...? Dlaczego miałbym używać innej przeglądarki, jeśli chciałbym swojej :P

 

Pozdrawiam

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Bo szybkość z jaką wydaje się nowe wersje przeglądarek przypomina beta testy a nie wydanie finalnego, dopracowanego produktu. Jesteś nieświadomym testerem oprogramowania. Nawet jeśli zgłosisz problem z aktualną wersją, to zanim ci odpowiedzą, wyjdzie kolejna wersja programu. Oprogramowanie w sporej części to tandeta, nie dopracowany, niskiej jakości produkt.

Amarillo
komentarz
komentarz

Czyli generalnie powinienem poczekać aż się znów zaktualizuje przeglądarka...? :P ;-) :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Przekonaj się.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.