x-kom hosting

XIAOMI NAJLEPSZE !!!

Wojciech Cejrowski
utworzono
utworzono

Moje pytanie jest krótkie mam 700zł na telefon myślałem nad zakupem Samsunga note 4 albo s6 ale zastanawiam się też nad Xiaomi ale jako że nie mam żadnej wiedzy na temat tej marki a słyszałem że robią tysiące modeli z różnymi oznaczeniami to pytam was bo to dosyć popularna marka w Polsce. Jaki jest najlepszy możliwy xiaomi w tej cenie (używany)

W sumie to wszystko musi być najlepsze możliwie w tej cenie przede wszystkim aparat, 3gb ram, dobre głośniki, dobry ekran, diodę podczerwieni itp.

piwot
komentarz
komentarz

Żadne xiaomi w tej cenie nie ma dobrego aparatu.

Co do reszty to Redmi Note 4 ma dobry ekran, diodę i głosniki jak w każdym smartfonie, grają, ale to nie głośnik bluetooth. 

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz
5 godzin temu, piwot napisał:

Żadne xiaomi w tej cenie nie ma dobrego aparatu.

Co do reszty to Redmi Note 4 ma dobry ekran, diodę i głosniki jak w każdym smartfonie, grają, ale to nie głośnik bluetooth. 

Czyli s6 albo note 4 lepszy?

piwot
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o aparat to tak. Note to już staruszek.

S6, ja bym nie kupił ze względu na bardzo słabą baterię.

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz

Stary ale jary, jedyne co mnie powstrzymuje od zakupu note 4 to starą wyglądający android, wcześniej miałem s4 i to jest praktycznie to samo. A w s6 to szkło... i brać możliwości wymiany baterii

piku
komentarz
komentarz

Za 700zł dobry aparat zaoferuje Huawei P8. Głośniki też dają radę - dźwięk jest wyraźny. Co do zdjęć to wejdź sobie na http://www.mgsm.pl/ i po wyszukaniu interesującego Cię modelu w sekcji "Zdjęcia z tego telefonu" będziesz mógł sam ocenić czy wbudowany aparat Ci odpowiada. 

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz
5 godzin temu, piku napisał:

Za 700zł dobry aparat zaoferuje Huawei P8. Głośniki też dają radę - dźwięk jest wyraźny. Co do zdjęć to wejdź sobie na http://www.mgsm.pl/ i po wyszukaniu interesującego Cię modelu w sekcji "Zdjęcia z tego telefonu" będziesz mógł sam ocenić czy wbudowany aparat Ci odpowiada. 

Huawei kojarzy mi się z gównem i lewandowskim i myślałem nad modelem p9 jak już. Ale boję się trochę dać tyle kasy w mimo wszystko chińszczyznę poza tym jest szklany i niewymienny wiec ma te same wady co s6 a gorszą firmę (według mnie) a jestem pewien że s6 miażdży p8 w kwestiach aparatu, ekranu i dźwięku, niestety w s6 zesrali się i dali wyświetlacz z nieludzką rozdzielczością i pewnie dlatego bateria tak szybko idzie.

piku
komentarz
komentarz


To źle Ci się kojarzy. Po przeglądnięciu zdjęć z różnych aparatów na polu bitwy pozostały u mnie P8 i LG G4. A uwierz, że olbrzymią wagę przykładam do obrazu generowanego przez aparat. Co do zdjęć z flagowych Samsungów to moje stare żelazko lepsze robiło. Przy okazji - Xiaomi też jest chińskie. W dodatku ma w nazwie plebejskie ziarno,  koni ulubione ;) 

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz (edytowane)
39 minut temu, piku napisał:


To źle Ci się kojarzy. Po przeglądnięciu zdjęć z różnych aparatów na polu bitwy pozostały u mnie P8 i LG G4. A uwierz, że olbrzymią wagę przykładam do obrazu generowanego przez aparat. Co do zdjęć z flagowych Samsungów to moje stare żelazko lepsze robiło. Przy okazji - Xiaomi też jest chińskie. W dodatku ma w nazwie plebejskie ziarno,  koni ulubione ;) 

Ja tam byłem za lg dopóki nie kupiłem samsunga s4 który w porównaniu z g2 owszem lekko przegrywał procesorem ale jakość innych funkcji, ekran, przemyślane funkcje które się przydawały w życiu, jakość wyświetlacza,  moc dioda/lampki aparatu i głośnik były na nieporównywalnie lepsze, aparat w s4 czasem jak robiłem zdjęcie twarzy z bliska to było widać płaty skóry przy przybliżeniu jak w słabym mikroskopie. Ojciec miał g2 i owszem fotki dalsze były odrobinę lepsze ale słaba jakość diody led i żałosne nagrywanie dźwięku przy kręceniu wideo pokazało że samsung jest dużo lepszym wyborem. Już nie powiem o ekranie w g2 który był siwy w porównaniu do amoleda z s4 (wiem bo żałowałem że nie kupiłem g2 tylko s4 dopiero jak ojciec je kupił i porównałem oba modele to wiedziałem że nic nie straciłem. Może się coś zmieniło od tego czasu niestety nie mam tyle kasy żeby to sprawdzić.

-----------------------------------------------------------

 

A co to xiaomi to wiem że chińskie po prostu cena jest niska i myślałem że funkcje w nim będą dużo lepsze i nowsze niż w innych markach które biorę pod uwagę ale widzę że nie jest tak kolorowo jak mi się wydawało.

Edytowane przez Wojciech Cejrowski
piwot
komentarz
komentarz

Macie panowie masę błędnych przekonań. 

Powiem tyle, żałuj, że nie wziąłeś tego leeco, w tych pieniądzach to była nie lada okazja, a telefon jest po prostu świetny i nie opieram swojego zdania tak jak zapewne wy na wyłącznie informacjach z inetrnetu, a również na doświadczeniach, interesuje sie tym i dobrze radzę, a co wybierzesz to już Twoja decyzja ;)

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz
4 godziny temu, piwot napisał:

Macie panowie masę błędnych przekonań. 

Powiem tyle, żałuj, że nie wziąłeś tego leeco, w tych pieniądzach to była nie lada okazja, a telefon jest po prostu świetny i nie opieram swojego zdania tak jak zapewne wy na wyłącznie informacjach z inetrnetu, a również na doświadczeniach, interesuje sie tym i dobrze radzę, a co wybierzesz to już Twoja decyzja ;)

A kto by miał tyle kasy i czasu żeby testować wszystkie chińczyki. Może ty?

piwot
komentarz
komentarz

Oczywiście, nie każdy musi mieć. Dlatego może warto skorzystać z rad kogoś doświadczonego, mającego z tym styczność na co dzień.

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz

Kupiłem samsunga s4 za 180 z padniętą płytą główną, przełożę części z poprzedniego i mam w dupie inwestowanie w gówno szklane.

Besesumber
komentarz
komentarz

Xiaomi w autoryzowanych sklepach tanieje za 700 zł jest już 4x

piwot
komentarz
komentarz

W lipcu też był za 700 ;)

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz

Po co komu xiaomi za 700zł skoro za to można mieć 3 samsungi s4 z japońskimi bateriami?

20171213_211511.jpg

piwot
komentarz
komentarz

I co Ci z tych samsungów? Nawet jeśli złożysz z nich jeden działający to będzie on pod każdym aspektem słabszy od Xiaomi za 700zł. 

Xiaomi się nie zacina podczas wybierania numeru i pisania smsa, S4 już tak ;)

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz
3 godziny temu, piwot napisał:

I co Ci z tych samsungów? Nawet jeśli złożysz z nich jeden działający to będzie on pod każdym aspektem słabszy od Xiaomi za 700zł. 

Xiaomi się nie zacina podczas wybierania numeru i pisania smsa, S4 już tak ;)

Zacina się ale ułomom którzy nie potrafią zrobić roota, ściągasz aplikacje fstrim i czyścisz sramsunga raz na tydzień. Mój po tym zabiegu ma jakieś 4 lata i nadal tak szybki jak po ustawieniach fabrycznych. Może to nie najlepsza nakładka ale na co dzień ma dużo przydatnych funkcji które rzeczywiście się przydają w życiu.

A co do xiaomi to czuje że jest lepszy od xiaomi może nie procesorem, ramem i nakładką ale ekranem, głośnikiem, jakością rozmów, wbudowanymi mikrofonami, kamerą tylną, mocą diody doświetlającej poza tym mam gesty powietrzne jak w najnowszym volswagenie niby gówno i mi się to przydaje raz na 5 lat ale mam i nadal to robi wrażenie jak się ktoś nie zna.

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz
Dnia 14.12.2017 o 13:12, Wojciech Cejrowski napisał:

Zacina się ale ułomom którzy nie potrafią zrobić roota, ściągasz aplikacje fstrim i czyścisz sramsunga raz na tydzień. Mój po tym zabiegu ma jakieś 4 lata i nadal tak szybki jak po ustawieniach fabrycznych. Może to nie najlepsza nakładka ale na co dzień ma dużo przydatnych funkcji które rzeczywiście się przydają w życiu.

A co do xiaomi to czuje że jest lepszy od xiaomi może nie procesorem, ramem i nakładką ale ekranem, głośnikiem, jakością rozmów, wbudowanymi mikrofonami, kamerą tylną, mocą diody doświetlającej poza tym mam gesty powietrzne jak w najnowszym volswagenie niby gówno i mi się to przydaje raz na 5 lat ale mam i nadal to robi wrażenie jak się ktoś nie zna.

Patrzcie chamy jakie przedwojenny s4 zdjęcia robi i pokażcie mi jakie zdjęcia wasze xiaomi robią. Rzucam wam rękawiczkie xiaomowcy

20170623_172619.jpg

20170709_032441.jpg

  • Super 1
DaveKrk
komentarz
komentarz
Dnia 7.12.2017 o 21:48, Wojciech Cejrowski napisał:

Stary ale jary, jedyne co mnie powstrzymuje od zakupu note 4 to starą wyglądający android, wcześniej miałem s4 i to jest praktycznie to samo. A w s6 to szkło... i brać możliwości wymiany baterii

możesz sobie zainstalować launcher nova i będzię dobrze smigać :) stary telefon dostał drugie ,życie po zainstalowaniu na nim Nova Launcher w wersji pro :) i do tego ma on dużo fajnych opcji prersonalizacji 

Wojciech Cejrowski
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 17.12.2017 o 04:39, DaveKrk napisał:

możesz sobie zainstalować launcher nova i będzię dobrze smigać :) stary telefon dostał drugie ,życie po zainstalowaniu na nim Nova Launcher w wersji pro :) i do tego ma on dużo fajnych opcji prersonalizacji 

Ja używam tylko jednego lunchera od asusa (już chyba go zablokowali bo był dostępny na każdy telefon a teraz tylko dla asusów) jest zajebisty i dużo lepszy od tych nova itp. które wszystkie wyglądają tak samo. Nadal można ściągnąć ostatnią wersję z netu "asus luncher".

 

A co do lunchera to nie problem chodziło mi raczej o wygląd ustawień, belki z góry ze skrótami itp.

 

Edytowane przez Wojciech Cejrowski

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.