x-kom hosting

Nie słychać mikrofonu (na innym pc działa, inny mikrofon słychać)

matreusz21
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, praktycznie cały problem ująłem w temacie. Mam headset Siberia x300 podłączany do pc, oddzielnie do złącza od mikrofonu i słuchawek. Podłączam z tyłu, bo z przodu mam niesprawne łącze na mikrofon. Mikrofon jakiś czas działał, można powiedzieć, że popołudniu rozmawiałem z kimś, później zrobiłem to samo za godzinę i już nie było mnie słychać, mimo, że mikrofon jest wykrywany. Na laptopie mikrofon w słuchawkach działa, jak i również inny mikrofon działa podłączony do mojego komputera. Do tych słuchawek nie ma specjalnych sterowników. Mam realtek high definition audio. Więc wychodzi na to, że wszystko mam sprawne, wejście, same słuchawki, ale mikrofon w moim komputerze nie działa. Poratuję ktoś?

 

 

Edytowane przez matreusz21

matreusz21
komentarz
komentarz (edytowane)

Mój błąd, bo mikrofon nie działa nigdzie - dźwięk z mikrofonu z laptopa to był wbudowany mikrofon :)

Jakieś sugestie? Czy coś się mogło stać innego poza fabryczną usterką? Słuchawki mają jeden dzień, w dodatku myślałem że są w miarę dobre. Mam jakiś dziwny pomysł, że przycisk wyciszania mikrofonu mógł się zablokować czy coś, bo dokładnie tak to wygląda teoretycznie.

Edytowane przez matreusz21
  • 3 tygodnie później...
Vido_x_
komentarz
komentarz

masz już rozwiązanie bo mam to samo?

 

 

szagus
komentarz
komentarz

Raczej zepsuty mikrofon w słuchawkach, sprawdź go na innym komputerze lub telefonie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.