x-kom hosting

format na windows 10

Ogi110
utworzono
utworzono

Cześć. Zamierzam zrobić format na windowsie 10 za pomocą opcji odzyskiwanie. Mam z dwa pytania. Posiadam 2 dyski 1 ssd i 1 hdd. Czy po formacie muszę ustawiać połączenie tych dwóch dysków w biosie aby chodziły poprawnie no i jak najbardziej wydajnie? No i czy po formacie będą problemy z połączeniem internetowym z modemu to znaczy czy będzie trzeba znowu konfigurować internet tak ja to przy pierwszym podłaczeniu przez monterów czy wystarczy podpiąć wtyczkę i wszystko będzie grało?

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Ogi110 napisał:

Zamierzam zrobić format na windowsie 10 za pomocą opcji odzyskiwanie.

Bez sensu, więcej tylko problemów z działaniem systemu, dziwnych błędów będziesz miał.

Godzinę temu, Ogi110 napisał:

czy będzie trzeba znowu konfigurować internet tak ja to przy pierwszym podłaczeniu przez monterów

Nie, te ustawienia zapisane masz w routerze.

  • Dziękuję 1
Ogi110
komentarz
komentarz

to jak zrobić ten format bo mam już trochę śmieci na dysku i pobrałem coś ostatnio i randomowe strony mi sie otwierają podczas przeglądania internetu, ogólnie to chętnie bym wrócił na windowsa 7 jakieś propozycje?

 

a602820922
komentarz
komentarz

To o czym mowa w pierwszym poście to przywracanie ustawień domyślnych/poczatkowuch.

A format polega na całkowitym i totalnym wyczyszczeniu dysku systemowego lub jej partycji. Najczęściej jest to C:/

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

Ogi110
komentarz
komentarz

ale efekt jest ten sam ponieważ usuwa wszystkie dane, plik, aplikacje ustawienia i stawia tak jakby nowy windows tylko, że nie trzeba mieć do tego instalki na płycie lub pendrive. Bo ogólnie moim celem jest wyczyszczenie sobie systemu żeby był tak jak świeżo zainstalowany.

a602820922
komentarz
komentarz

Mylisz się

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

Ogi110
komentarz
komentarz

przyszedłeś krytykować i odpowiadać dwoma słowami czy jednak może chcesz poprzeć swoją wypowiedz jakimiś argumentami lub posiadaną wiedzą zeby mnie uświadomić? Bo jeśli jest opcja do czyszczenia komputera z wszystkich danych tak jak by to był nowy system a ty mi mówisz, że tak nie jest to może byś mi wytłumaczył. Też nie mówie że ta opcja to jest to samo co format lecz daje podobny efekt w postaci szystego systemu. Korzystałem już z tej opcji na laptopie i nic a nic nie zostało tylko system a reszta plików została usunięta.

a602820922
komentarz
komentarz

No w sumie masz rację.

Zrób ten twój format i daj znać jak poszło.

Przy okazji przygotuj sobie instalacyjny nośnik.

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

 

 

 

 

Ogi110
komentarz
komentarz (edytowane)

przecież robiłem już to i nie trzeba było żadnego nośnika mieć -,-. Co ty gadasz?

dobra nie ważne nie chce już nic czytać co tu piszesz kończę ten temat bo bardziej się denerwuje niż szukam pomocy.

Edytowane przez Ogi110

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.