x-kom hosting

Głośniki do 300-350 zł

blackoutmusicX
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

 

szukam jakichś ciekawych głośników do 300-350 zł (jednak jeżeli będą kosztowały 100 zł, a byłyby najlepszym wyborem, to nie odrzucę takiej propozycji; tak samo w drugą stronę - za 400 zł też mogę rozważyć). Specjalnych wymagań nie mam, ale chciałbym, żeby można było tworzyć na nich muzykę na komputerze/laptopie. Obecnie korzystam z Creative Inspire T10 i są naprawdę niezłe, ale chciałbym wskoczyć na trochę wyższy poziom. Na monitory studyjne mnie nie stać, a poza tym chciałbym na tych głośnikach również słuchać muzyki czy oglądać filmy - dlatego chciałbym, żeby były uniwersalne w użyciu z naciskiem na produkcję muzyki.

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Edytowane przez blackoutmusicX

szagus
komentarz
komentarz

To Tworzenia muzyki to teoretycznie potrzebujesz sprzętu, który możliwie najwierniej odda dźwięk bez żadnych ulepszeń, podbić basu itp.

Głośniki komputerowe, zwłaszcza takie podpięte pod laptopa na pewno będą w mniejszym lub większym stopniu przekłamywać.

 

W tej cenie wybrałbym Edifier R1100 lub dołożył do R1280.

blackoutmusicX
komentarz
komentarz
2 godziny temu, szagus napisał:

To Tworzenia muzyki to teoretycznie potrzebujesz sprzętu, który możliwie najwierniej odda dźwięk bez żadnych ulepszeń, podbić basu itp.

Głośniki komputerowe, zwłaszcza takie podpięte pod laptopa na pewno będą w mniejszym lub większym stopniu przekłamywać.

 

W tej cenie wybrałbym Edifier R1100 lub dołożył do R1280.

 

Dzięki za pomoc! ;)

Ten R1280T, jak i R1100 ma naprawdę niezłe opinie w internecie, wydaje się być jak najbardziej okej. Tylko boli mnie trochę brak wejścia słuchawkowego. Wiem, że może to mała rzecz, ale mi bardzo pomaga przy nagrywaniu wokali i wolałbym ją mieć, najlepiej z przodu. Masz może jakieś inne propozycje?
Odnośnie przekłamywania dźwięku... tak jak mówiłem obecnie korzystam z Creative Inspire T10, mam je już od jakichś 4 albo 5 lat i zdecydowanie nie są to jakieś głośniki typowo do tworzenia muzyki, ale dobrze mi się na nich pracuje i ogólnie moja muzyka brzmi dość dobrze na innych głośnikach/odtwarzaczach, więc chyba tym aż tak bardzo bym się nie przejmował. Ale to tylko takie moje wrażenie, pewnie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
Może ktoś jeszcze ma coś do polecenia dla mnie?

szagus
komentarz
komentarz

Wejście na słuchawki to niestety rzadkość przy tego typu głośnikach.

Masz jeszcze Fenda R30BT, one chyba mają złącze dla słuchawek.

blackoutmusicX
komentarz
komentarz

Okej, dzięki!
Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.