x-kom hosting

Jaki internet mobilny - Orange czy T-Mobile?

Stoppie17
utworzono
utworzono

Witam, moja dziewczyna wprowadziła się do bloku, w którym jedyną możliwością jest podpięcie się pod kabel telefoniczny w Orange i internet 20/1 Mb/s. Ewentualnie inwestycja w internet mobilny. Przeglądałem dziś różne oferty, biorąc pod uwagę prędkość transmisji danych najlepszy internet LTE wraz z zasięgiem oferuje T-Mobile i Orange. Zainteresowały mnie dwie oferty T-Mobile w ofercie MAX za 79,99 zł oraz Orange Internet domowy 4G 150 GB + 100 GB. Z tego co udało mi się wyczytać i z opinii które znalazłem to bardziej korzystnie prezentuje się T-Mobile. Zależy mi na ofercie, która pozwoli mi Nam na oglądanie Netflixa, Youtube, gry komputerowe takie jak WOT, WOW itp. 

Może ktoś miał okazję korzystać z internetu w tej formie? Ewentualnie korzysta i podzieli się opiniami. 

Lokalizacja: Warszawa, okolice Starego Miasta (tuż przy Wiśle). 

PS. Na forach komputerowych polecają nową usługę T-Mobile Internet domowy do 60 Mb/s za 55 zł plus router Huawei. 

Z góry dziękuję. 
 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Najlepiej jakbyś na próbę wziął taki Internet LTE, bo to co mówią w TV a to co jest w rzeczywistości, to dwie różne rzeczy. Możesz nie osiągnąć ćwierci tego co dostał byś po kablu telefonicznym, plus znacznie większe opóźnienia.

  • Dobra wypowiedź 1
sudi
komentarz
komentarz (edytowane)

Sam miałem T-Mobile za 55 zł czyli oferta do 60 mb/s , router za 1 zł 525 bodajże czy jakoś tak.

 

Generalnie wszystko fajnie i godne polecenia, ale jak byłem w salonie to mówili mi, że nie będę miał internetu u siebie z ich mapki tak wynikało. Mimo to wziąłem na próbę i miałem 3 kreski LTE i osiągi około 30-40 mb/s pobierania i wysyłania 15-20 mb/s przy tym ping 30-40 około. Dlatego wszystko zależy od Twojego położenia, polecam wziąć na próbę w T-mobile i zobaczysz czy Ci śmiga.

 

Co do limitu to nie ma żadnych, pobierałem gry na PS4 i przez okres co testowałem 3-4 dni to pobrało mi z 200-250 gb transferu i nie było żadnej różnicy w transferze ;)

 

Zawsze masz 30 dni do zrezygnowania i płacisz tylko za te dni co korzystałeś.

 

Np. około 7-8 zł za 1 tydzień korzystania.

Edytowane przez sudi
lucenna
komentarz
komentarz

Pewnie,że najlepiej jest zdecydować sie na kablu ( jest najszybciej). Jednak mobilny wcale nie jest taki zły ( szczególnie jeśli osoba się przemieszcza). Nie wiemy jaka jest sytuacja autora.Tak poza tym to LTE w Warszawie śmiga aż miło w praktycznie każdej sieci ( szczególnie jeśli są to okolice starego miasta).

egabi
komentarz
komentarz

znajdź znajomego z telefonem w tmobile i drugiego z orange, zaproś na bro albo herbatkę i przetestujcie który u Ciebie najlepiej chodzi. Chociaż w Twojej lokalizacji wydaje się że wszystko będzie śmigać. Ja mam tmobile i działa dobrze, ale sąsiadka drzwi obok ma Orange i też zadowolona. Myślę że w Twojej lokalizacji bez względu na co się zdecydujesz to będziesz zadowolony. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.