x-kom hosting

Problem z grą Cossacks Europejskie Boje

dox_x
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użytkowników. Otóż mam pewien problem. Zainstalowałem grę Cossacks Europejskie Boje i nie chce się włączyć nawet w trybie zgodności z Windows XP Service Pack 2. Proszę o pomoc :)

nitro07
komentarz
komentarz

opisz dokładniej problem co się dzieje, jaki komunikat ? itd.

dox_x
komentarz
komentarz

Kiedy ją chcę włączyć to pojawia się czarny ekran i z powrotem wraca do pulpitu. Na Windows XP gra chodziła bez żadnego problemu :(

  • 3 miesiące później...
szyszak666
komentarz
komentarz

Witam. Dzisiaj miałem ten sam problemik z kozakami i vistą, pomogło zainstalowanie gry w innym niż domyślny katalogu np. c:\kozacy ustawienie zgosności z win98/me i ustawienie opcji uruchamiania jako administrator.

Podobno jeśli i tak wawali można zmienić nazwę katalogu video na np. videoold

  • 1 rok później...
miszakila
komentarz
komentarz

mam tez taki problem od 1roku nie moge włączyc gry ,pojawia się czarny obraz i wracam do windowsa.
wczoraj odało mi sie uruchomic gre i2razy zagrac, dziś dzieje sie to samo że,nie moge jej otwożyc

pomużcie mi :(

  • 6 lat później...
krwiak121
komentarz
komentarz

Może w necie jest takie coś ale sam to odkryłem mi pomogło Usunięcie z folderu gry Videos czy coś w tym stylu i działa Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.