x-kom hosting

Problem z BSOD

lolek2258
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam od jakichś 2 tygodni mam problem z BSOD a nie powinienem mieć ponieważ mam 16 GB ramu i 7770K gtx 1080 i przy graniu w nowego NFS wyskakuje BSOD pt :

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION ; IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ; PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA ; SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION.

W programie jest napisane że problem spowodował plik ntoskrnl.exe i NETIO.SYS 

To wszystko wyskoczyło mi jednego dnia. Podejrzewam jedną przyczynę,  mój procesor grzał sie do 98 stopni więc zmniejszyłem napiecie z 1.300V na 1.200 V ale wątpie. 

 

 

 

BSOD.txt

Edytowane przez lolek2258

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Sterowniki do karty seciowej aktualne, korzystasz z jakiejś dodatkowej karty sieciowej?

lolek2258
komentarz
komentarz (edytowane)

używam stockowej karty sieciowej z płyty głównej Gigabyte Gaming K3 (Killer)

Jeżeli o to chodzi to dołączyłem plik do tematu 

Sterowniki są raczej aktualne bo komputer był składany 5 miesięcy temu.

Edytowane przez lolek2258
Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, lolek2258 napisał:

Gigabyte Gaming K3 (Killer)

Masz do niej zainstalowany sam sterownik czy to kiepskie lekko mówiąc oprogramowanie tak samo?

lolek2258
komentarz
komentarz
21 minut temu, Youki napisał:

Masz do niej zainstalowany sam sterownik czy to kiepskie lekko mówiąc oprogramowanie tak samo?

I sterownik i oprogramowanie ale przez 4,5 miesiąca nie było żadnych problemów. 

Youki
komentarz
komentarz

Wywal to dziadowskie oprogramowanie, zainstaluj ponownie sam sterownik na czysto i testuj stabilność.

 

lolek2258
komentarz
komentarz

Odpiąłem  nieużywany dysk i wszystko narazie hula 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.