x-kom hosting

Słuchawki bezprzewodowe [200-300]

TR4XX
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym kupić słuchawki bezprzewodowe. Najbardziej odpowiadają mi konstrukcje nauszne(głównie z powodu wygody użytkowania). Byłyby używane  do słuchania muzyki, oglądania filmów itp, przeważnie w domu(nie będę miał ich na sobie podczas jakiejś aktywności fizycznej). Ostatnio byłem w Media Markt i proponowano mi Philips RP-HTX80B, ale przy ich cenie(około 350zł) i zasięgu 10m, nie wyglądały jak coś wartego uwagi. Polecicie mi coś? Z góry dziękuję.

szagus
komentarz
komentarz

Dobre słuchawki bezprzewodowe kosztują 2-3x tyle co ich przewodowa konkurencja. Za 350zł da się kupić coś ciekawego, ja bym celował w coś pokroju Soundmagic BT30.

TR4XX
komentarz
komentarz

Kosztują więcej niż chciałbym na taki sprzęt wydać.  Orientujesz się jak porównawczo wyglądają np 

Bluedio F800? Trochę poczytałem i wyglądają jak fajny kompromis pomiędzy ceną a osiągami.

I najlepiej chciałbym zmieścić się w tych 300 zł.

 

szagus
komentarz
komentarz

Niestety nie znam tych słuchawek.

TR4XX
komentarz
komentarz

Te słuchawki które poleciłeś to posiadasz sam czy po prostu coś o nich wiesz?

 

szagus
komentarz
komentarz

Sam ich nie posiadam, ale miałem jakąś tam styczność, poza tym wiem, że Soundmagic robi raczej dobre rzeczy.

TR4XX
komentarz
komentarz

Jeszcze poszukam. Mimo wszystko dziękuję.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.