x-kom hosting

Czy to normalne, że procesor graficzny działa w 100% w każdej grze?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Bish ,
sebciosebooooo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

 

Mam do was takie pytanie 

Czy to normalne, że procesor graficzny (menedzer zadan)  działa w 100% caly czas przy kazdej grze? Jesli dobrze pamietam nie bylo tak od początku chociaz ręki nie dam uciać.

CPU śednio 60 - 70%  czy to tez czasem nie za wysoko??

ale bardziej mi chodzi o karte calutki czas w 100%

 

Po wylaczeniu gry na szczescie wszystko wraca do normy na pulpicie 1-2% , przelgadajac internet do 25%.

 

Temperatury jak najbaridzje w porządku    chociaz  AUXTIN0: (ktory nie wiem za co odpowiada)  pod obciążeniem dochodzi nawet do 64 stopni. 

 

 

Moj sprzet to gtx 1070, Intel i76700k,  650 w. be quiet.

 

Bardzo was prosze o jakiekolwiek odpowiedzi

z gory bardzo dziekuje.

 

 

Komputer ma niecały rok

 

 

 

Edytowane przez sebciosebooooo

Bish
komentarz
komentarz

A w czymś to przeszkadza? Jakiś spadki ilości klatek?

 

Jeżeli nie, to nie masz się czym przejmować.

  • Super 1
sebciosebooooo
komentarz
komentarz (edytowane)

W zasadzie to w niczym. FPSY w porzadku komputer chodzi bardzo ladnie ogolnie mowiac :)

Po prostu sie przejmuje.  Moze to swiadczyc, ze cos sie zaczyna zlego dziac z komputerem.

Tylko dlaczego caly czas te 100%?

 

No i jezeli mozesz Bish to powiedz co znaczy ten AUXTIN0?   i czy te 64 stopnie to nie jest za duzo??

Bo roznie ludzie mowia.  Podobno jest to jakis czujnik na procesorze?  lub na zasilaczu??

 

 

 

Edytowane przez sebciosebooooo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.