x-kom hosting

Problem z uruchamianiem

Abatori@wp.pl
utworzono
utworzono

Witam. Otóż mam problem z uruchomieniem laptopa. W celu zwiększenia wydajności zmieniłem ustawienia w zaawansowanych opcjach uruchamiania na więcej rdzeni i "maksymalna ilość pamięci" gdzie przez głupotę podałem wartość "0", podejrzewam, że ta ostatnia zmiana jest problemem. Po ponownym uruchomieniu system nie odpala ani normalnie ani awaryjnie. Nie chcę reset owacja do stanu początkowego z uwagi na zawartość dysku, która bym utracił. Mam system Windows 10. Czy ktoś zna jakąś moznliwosc zmiany tych ustawień z poziomu wiersza poleceń? Lub też inna możliwość naprawienia tego błędu? 

Youki
komentarz
komentarz

Laptop był już z systemem i będzie partycja Recovery czy system sam wgrywałeś?

Abatori@wp.pl
komentarz
komentarz

Był już z systemem 

Podczas uruchamiania jest napis, że wystąpił problem z uruchomieniem zbieranie danych i "bad_system_config_info". Nie mogę również uruchomić trybu awaryjnego. 

Nie mogę równiez zresetować ustawień do trybu początkowego bo mam za mało miejsca na dysku z systemem.. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.