x-kom hosting

Problem z CMD

Suchy234
utworzono
utworzono

Witam, otóż otwiera mi się często program cmd bez powodu. Grając w gry, minimalizuję mi się gra, ponieważ otwiera mi się właśnie cmd. Bardzo mi to przeszkadza i chciałbym, aby cmd mi się automatycznie nie otwierało. Jeżeli jest osoba, która potrafi naprawić mój problem, proszę o skontaktowanie się ze mną najlepiej w komentarzach lub na e-mail: kacper234sucharkiewicz@gmail.com

Bish
komentarz
komentarz

Zapewne chodzi o linię komend, która pojawia się i po chwili znika?

 

Od kiedy się pojawia te CMD? Czy mniej więcej w tym czasie aktualizowałeś jakieś sterowniki, instalowałeś programy, coś się zmieniło w kompie?

Wklep w menu start Harmonogram zadań -odpali Ci się aplikacja z zaplanowanymi zadaniami, gdzie zazwyczaj siedzi problematyczna usługa, która właśnie ma wyzwalacz w postaci uruchomienia jakiejś komendy przez CMD. Wejdź w zakładkę (po lewej stronie) Biblioteka harmonogramu zadań i zrób screen, tak by były widoczne wszystkie zadania.

 

I jeszcze jedno, masz zainstalowane oprogramowanie sterujące do karty graficznej typu geforce experience (w przypadku karty graficznej z geforce) czy catalyst control center (w przypadku karty graficznej z radeona)?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.